Ema však přišla na svět extrémně předčasně, nedokázala ještě ani pořádně sama dýchat a vážila pouhých 833 gramů. Při transportu z nemocnice v Petržalkách do Kramárů v Bratislavě však sanita, která dítě v inkubátoru převážela, havarovala. Miminku byla okamžitě poskytnuta první pomoc a bylo převezeno do nemocnice na oddělení ARO.

Rosteme, dýcháme, papáme, odoláváme, věříme, dáváme si navzájem energii a těšíme se všichni spolu jako rodina, okomentoval snímek s malinkým drobečkem v ruce Martin Šmahel.

Život nám přináší zkoušky, které naše cesty nasměřují podle našich rozhodnutí. My jsme strůjci svého osudu, štěstí a spokojenosti. Důležité je to, jak se rozhodneme myslet a konat, zda zabojujeme v těžkých chvílích a vydáme se svojí vlastní cestou. Nenechejte si do svého života kecat od druhých. Každý si ho řídíme sami a jsme za něho zodpovědný. Toto malé děvčátko mě toho tak moc naučilo, a přitom je se svými 1200 g jen necelé 2 měsíce na světě. Ve skutečnosti tyto slova přes mě píše Emka. Ona nám ukazuje, že tu chce být s námi a přelézá všechny překážky jako silný leopard. A my ji v tom silně povzbuzujeme, vyznal se pohledný moderátor, který také má s bývalou manželkou Miriam Šmahel Kalisovou dceru Miu (5).

VIDEO: Moderátorka Zpráv na Nově Iveta Vítová: Dcera rozhodně sama dlouho nezůstane

Video
délka: 02:07.06

Moderátorka Zpráv na Nově Iveta Vítová: Dcera rohodně sama dlouho nezůstane Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
13 fotografií