Po čtyřleté známosti je vztah Bradleyho Coopera a Iriny Shaykové u konce, tvrdí magazín People. V březnu 2017 přitom přivítali na svět své první miminko, holčičku jménem Lea.

Začátek jejich vztahu se provalil, když se společně zašli podívat na muzikál na Broadway. Na jaře roku 2016 vztah potvrdili oficiálně na instagramu a začali se jako pár objevovat i na červeném koberci. I přesto, že navenek se prezentovali jako idylický a harmonický vztah, pár neustále čelil spekulacím o tom, že za zavřenými dveřmi to jde s jejich láskou z kopce.

První zprávy o možném rozchodu se začaly objevovat v době, kdy hollywoodská superhvězda režírovala film Zrodila se hvězda, ve kterém si Bradley zahrál po boku zpěvačky Lady Gaga. Fanoušci vypichovali především jejich „zamilované" vystoupení na Oscarech, kdy se k sobě dvojice nějak moc měla, zatímco Irina je sledovala z hlediště.

Vítěznou píseň Shallow spolu umělci předvedli naživo a dlouhé zamilované pohledy z očí do očí a následné tulení u klavíru nebralo konce. „Nic mezi námi není! Jsem umělkyně, a tak si myslím, že jsme s Bradleym odvedli dobrý kus práce. Nachytali jste se,“ vysvětlovala Gaga později v show Jimmyho Kimmela (51), že za jejich společnou chemií je jen herecký výkon.

Jak se teď ale ukazuje, problémy měl pár už dlouho před „románkem“ s Lady Gaga. „Spoustu času trávili odděleně, aby vyzkoušeli, jestli to tak pro ně nebude lepší. Ale mají spolu miminko, není to tak úplně jednoduché od sebe odejít. Snaží se přijít s nějakým řešením. Svou malou holčičku milují, a to se nezmění," nechal se slyšet zdroj z jejich okolí.

Na rozchodu se pár dohodl chvíli poté, co se Irina od Bradleyho nadobro odstěhovala. Fanoušci teď na sociálních sítích lobují za to, aby se z Bradleyho a Lady Gaga stal oficiálně pár. 

VIDEO: Skladba Shallow z filmu Zrodila se hvězda. Lady Gaga v romantickém filmu roku rozhodla o Oscarech

Video
délka: 03:36.27

Skladba Shallow z filmu Zrodila se hvězda. Lady Gaga v romantickém filmu roku rozhodla o dalších Oscarech. V českých kinech od 4. října 2018. UMG (od vydavatele A Star is Born OST); Downtown Music Publishing

Fotogalerie
100 fotografií