Nejen, že šperky nedorazily včas, a tak musela narychlo vymyslet alternativu, ale navíc se ukázalo, že do Cannes nikdy nedoputovaly - zůstaly totiž v letadle! 

Zpěvaččin tým najal neznámou ženu, která se měla postarat o převoz šperků pro Ritu Oru v hodnotě 92 milionů korun. Kurýrka, která letěla z Londýna do Nice, z letadla spokojeně vystoupila a až když se letadlo vydalo na zpáteční cestu si uvědomila, že tam šperky zapomněla! 

Roztržitá kurýrka převážela šperky ve svém příručním kufříku. Podle deníku Daily Telegraph z letadla ovšem vyšla nejen bez kufru, ale také bez svého kabátu. Jak to mezi celebritami chodí, zpěvačka Rita Ora měla navíc šperky jen zapůjčené od nejmenované luxusní značky, a tak ji čekalo dlouhé vysvětlování. 

Mluvčí francouzské policie poskytla k incidentu vtipné vyjádření. „Někdo s hlavou v oblacích málem přišel o mnoho milionů.“ Rita Ora se na francouzském filmovém festivalu představila úplně poprvé, naštěstí ale celou situaci vyřešila s grácií.

Bílé šaty doplnila krásným diamantovým náhrdelníkem, který původní drahé šperky s přehledem zastoupil. Ty se později naštěstí našly, ale sexy zpěvačka si možná dobře rozmyslí, jestli se o přepravu svých cenností nepostará příště radši sama.

VIDEO: Zpěvačka Rita Ora na cenách MTV EMA

Video
délka: 01:00

Zpěvačka Rita Ora na cenách MTV EMA Instagram @ritaora/Profimedia.cz

Fotogalerie
68 fotografií