Petra Černocká se svým manželem Jiřím Pracným (66) tráví spoustu času. Nejen, že spolu přes patnáct let žijí, ale on ji navíc doprovází na hudebních vystoupeních. „Dneska mě sem dovezl automobilem a někdy vaří, je to skoro dokonalé," řekla na úvod herečka.

Moderátor pořadu Vlado Voštinár (55) přiznal, že když u české herečky v minulosti natáčel, zdálo se mu jejich manželství jako fantastické spojení, s čímž souhlasí i Černocká. „Myslím, že mě má stále rád a nemůže tomu nějak zabránit. A já můžu dělat, co chci, a dělám chyby, výrazné chyby, a stejně mě má rád, no není to dobré?" chválila svého manžela nejznámější česká pohádková čarodějnice. 

Na otázku, zda na ni Pracný nežárlí, odpověděla herečka dost svérázně. „Ale on má také svoje fanynky. Je to dramatický typ a to některé ženské přitahuje. Třeba mě. Já mám také radši takové ty drsné typy. Někdy mám pocit, že na něj moje divačky koukají víc než na mě. Ale nežárlím na něj, nechávám mu volnost. Mám ho na dlouhém laně, umlátí se sám a kdyžtak se vrátí," prozradila originální recept na šťastné manželství Černocká. 

Kromě spokojeného manželství promluvila ale i o své nejslavnější roli Saxany. „Musíte se s tím naučit žít. Je to takové razítko na čele. A někdy mě poznají i v krámě. Vyvolává to naději, že se mnou bude nějaká legrace," vyvrátila Petra spekulace, že by jí vadilo být ženou jedné velké role. Naopak, díky roli Saxany má v období čarodějnic velmi napilno. 

„Na čarodějnice mám fofr. Ráno už vystupuji a pak i celé odpoledne, prostě nepřetržitě vystupuji, protože jsem asi skoro nejslavnější česká čarodějnice," dodala s úsměvem Černocká.

VIDEO: Ukázka z dívky na koštěti: Saxana v blázinci

Video
délka: 02:23.28

Saxana, dívka na koštěti youtube

Fotogalerie
74 fotografií