Po několika neúspěšných vztazích to vypadalo, že Celeste Buckinghamová našla toho pravého. Nejprve randila se zpěvákem ze SuperStar Martinem Harichem (23), poté s účastníkem X Factoru Matějem Vávrou a jejím posledním přítelem před Mlátilíkem byl dýdžej Bruno Malík, alias DJ N.Y.X.

Když žádný ze vztahů nevyšel, Celeste se zapřisáhla, že její další přítel bude starší a bude to mít v hlavě srovnané. Vypadalo to, že v Mlátilíkovi nakonec našla toho pravého. Jejich vztah nejdříve před veřejností dlouhých šest měsíců skrývali a jako pár se poprvé objevili až na lednovém předávání slovenských cen Krištáľové krídlo. 

Od té doby sice zpěvačka zářila štěstím a svého nového partnera vychvalovala, kudy chodila. V pátek ale pár zničehonic na svých sociálních sítích, po necelém roce randění, oznámil rozchod.

„Děkuju za všechno lásko. Bohužel každá dobrá věc musí jednou skončit. Děkuju za krásný rok. Přeji ti jen to nejlepší, nejmilejší a nejhezčí. Ať je tvůj život nadále plný lásky a štěstí," napsala čtyřiadvacetiletá zpěvačka na svém instagramu. Podobný krok zvolil i Mlátilík. Ten ovšem zvolil poněkud stručnější verzi. „Děkuju," napsal ke koláži společných fotografií se svou bývalou láskou. Co přesně je důvodem jejich rozchodu, neupřesnil ovšem ani jeden z nich. 

Trable v ráji?

I přesto, že navenek se dvojice tvářila jako zamilovaný pár bez sebemenších problémů, pravděpodobně tomu tak vždy nebylo. Zatímco se Buckinghamová prošedivělým ředitelem slevového portálu chlubila, kudy chodila, a společnými fotkami zahrnovala pravidelně své fanoušky na sociálních sítích, na instagramu Mlátilíka nenajdete jedinou fotografii, na které by byl po boku Celeste. Tedy až do té rozchodové...

Další indícií, že všechno nebude úplně v pořádku, byla březnová dovolená Buckinghamové na Madeiře. Na tu zpěvačka vyrazila jen se svou sestrou, zatímco Mlátilík  zůstal v Bratislavě a slavil narozeniny svého slevového portálu. „Dala jsem si od všeho takové menší volno," vysvětlila tehdy zpěvačka na sociální síti.

Jedním z dalších možných konfliktů byl názor na rodinu. Zatímco Celeste se netajila tím, že jejím životním snem je stát se maminkou, Mlátilík je přeci jen o mnoho starší a kdo ví, jestli by se chtěl stát po čtyřicítce tatínkem. Pravděpodobně nepomohly ani neustálé zvídavé komentáře jejích fanoušků o tom, jestli náhodou už brunetka není těhotná. 

VIDEO: Zamilovaná Celeste Buckinghamová poprvé vyvedla přítele! Je to velký fešák 

Video
délka: 01:56

Zamilovaná Celeste Buckinghamová poprvé vyvedla přítele! Je to velký fešák Marketa Reinischová, David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
80 fotografií