Vondráčková se na sociální síti pochlubila polonahou fotkou, na níž se mazlí se svou kočkou. Právě ta je pro ni prý nejlepší terapií. "Kočky odebírají od lidí negativní energii, čímž jim pomáhají se zbavit nemocí. Obvykle samy přicházejí ke svým majitelům a lehají si na bolavá místa, po nasycení energií odejdou," píše Vondráčková.

"Blahodárné účinky koček na zdraví člověka, to je už dávno dokázaný fakt. Jejich mňoukání a teplo, kterým nás zahřívají, eliminuje stres a únavu, dodává pocit pohodlí a klidu. Kočky ve starověkém Egyptě byly vnímány jako vtělení bohyně Bastet, a proto staroegyptští obyvatelé kočky ve svých domácnostech ctili a chovali jako ochránkyně v domech a rovněž i v chrámech v sídle faraonů. A ty z útulku, které si zažily svoje, ty jsou nejvěrnější," dodává zpěvačka.

Letos v létě to bude rok, co s manželem oznámili, že se rozcházejí, a začala drsná "strkanice". Zatímco Plekanec se vrátil do Česka, kde začal žít s novou partnerkou, tenistkou Lucií Šafářovou, Vondráčková - prý kvůli dětem - hodlala co nejdéle zůstat v Kanadě. Nedávno jí soud nařídil, že se musí s dětmi vrátit.

Fotogalerie
56 fotografií