Problémová zpěvačka Britney Spearsová vedla v posledních několika letech vcelku klidný a spořádaný život. Starala se o své dvě děti Seana Prestona (13) a Jaydena Jamese (12) a pravidelně se svou show největších hitů vystupovala v Las Vegas, kde její koncerty patřily k těm nejúspěšnějším. 

V lednu zpěvačka ohlásila, že si dává od koncertování pauzu, kvůli špatnému zdravotnímu stavu svého otce. Následujících několik měsíců o ní nebylo vidu ani slechu, a to až do doby, kdy bylo ohlášeno, že se kvůli dlouhodobým psychickým problémům nechala zavřít do psychiatrické léčebny. Fanoušci pak projevili starost a hasthtagem 'Free Britney' se snažili upozornit na chaotickou situaci provázející její léčení.

Z rodiny popové hvězdy a jejího týmu ovšem o jejím stavu nepadlo ani slovo. Nakonec se její manažer přeci jen rozhodl k věrným a ustaraným fanouškům promluvit. Larryho Rudolph (55), který se zpěvačkou spolupracuje vyjma krátké přestávky celou její kariéru, se nechal slyšet, že si není jistý, jestli ještě vůbec někdy Britney vystoupí na pódiu. 

Na koncerty ve Vegas prý může určitě v nejbližší době, možná dokonce napořád, úplně zapomenout. „Jako člověk, který řídí její kariéru - v závislosti na informacích, které mám od profesionálů, kteří s Britney pracují, až po mé zkušenosti s ní, je jasné, že by se rozhodně v nejbližší budoucnosti do Vegas vracet neměla, možná dokonce nikdy," šokoval svým prohlášením pro TMZ Rudolph. 

Pokud jde o zpěvaččinu budoucnost a kariéru, Rudolph volí svá slova velmi pečlivě. „Nechci, aby znovu pracovala, alespoň ne do té doby, než bude psychicky a mentálně připravena. Pokud ten čas už nikdy nepřijde, tak prostě nepřijde. V mém zájmu není, aby pracovala za každou cenu. Až bude připravena, jsem tu pro ni. Pokud se rozhodne, že chce znovu začít makat, jsem tu od toho, abych jí řekl, jestli je to dobrý, nebo špatný nápad," dodal její manažer, který je v jejím životě už od dob jejího prvního hitu Baby One More Time. 

VIDEO: Britney Spears napálila známého amerického moderátora Jimmyho Kimmela

Video
délka: 03:06

Britney Spears napálila známého amerického moderátora. youtube_Jimmy Kimmel Live/BPŽ

Fotogalerie
95 fotografií