Už od začátku své kariéry se řadí britský herec Jude Law mezi nejvíc sexy herce na stříbrném plátně a při natáčení seriálu „The New Pope“ znovu dokázal proč. Předvedl nejen perfektně vyrýsovanou postavu, ale nebál se obléknout si ani bílé slipové plavky, které ponechaly představivosti skutečně jen velmi málo prostoru. 

Na Lawovi nebyl znát ani kousek studu. Nemá taky proč. Herec na sobě tvrdě maká v posilovně, a tak odhalit se na pláži pro něj nebyl žádný problém. Naopak se tam rád procházel s krásnou herečkou Ludivine Sagnierovou (39), která si s ním v seriálu zahraje. 

Pro roli v novém seriálu si herec prošel velkou proměnou. Zbavil se velkého množství chlupů na těle, bylo mu zakryto tetování na ruce a vlasy si musel obarvit na šedivo. O samotném seriálu se toho zatím moc neví, ale mělo by jít o volné pokračování seriálu Mladý papež, ve kterém si už herec zahrál před třemi lety. Natáčení začalo před několika měsíci v Itálii a mělo by se jednat o příběh papeže v moderním světě.

Jude Law už čtyři roky randí s přítelkyní Phillipou Coanovou (32), se kterou se nedávno dokonce zasnoubil. Z předchozích manželství se stará o pět dětí, z nichž nejstaršímu synovi Raffertovi je dvaadvacet let. Toho herec požádal, aby mu na svatbu s Coanovou šel za svědka.

VIDEO: Trailer na film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny 

Video
délka: 01:54

Trailer na film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny Facebook.com

Fotogalerie
104 fotografií