Třiačtyřicetiletá herečka Charlize Theronová se rozpovídala o svém soukromém životě pro americký pořad Entertainment Tonight na CinemaConu v Las Vegas. Theronová tam propagovala svůj nadcházející film Srážka s láskou. Přiznala, že randění není tak jednoduché, jak vypadá.

„Jsem sama už deset let, takže s láskou jsem se nesrazila už dlouho! Chlapi by se měli konečně trošku pochlapit! Jsem singl!" prozradila herečka, která tímto prohlášením utnula šuškandu o tom, že randí s manželem Angeliny Jolieové (43), Bradem Pittem.

Magazínu People to potvrdil i zdroj blízký herečce. „V poslední době spolu nikde nebyli a nikdy spolu rozhodně nerandili. Párkrát si vyšli, ale že by spolu byli jako pár, to rozhodně není pravda," podpořil tak hereččina slova.

I přesto, že slavná kráska pravděpodobně s nikým nerandí, o zábavu má postaráno. Je totiž maminkou dvou adoptovaných dětí, chlapečka Jacksona (7) a holčičky August (3). A nouzi nemá ani o pracovní nabídky. Theronová hraje v novém filmu Srážka s láskou prezidentskou kandidátku, která touží po lásce.  

Otázkou ovšem zůstává, nakolik se dá herečce věřit. Možná se jen snaží odvést od svého vztahu s Bradem pozornost, protože v současné době stále probíhá jeho rozvodová bitva s manželkou Angelinou Jolieovou a nová známost by mu mohla v rozvodových tahanicích o děti pouze uškodit. Koneckonců herečka je to výborná - za svůj výkon ve filmu Zrůda dokonce získala Oscara. 

VIDEO: V souboji tajných agentů září Charlize Theronová jako Atomic Blonde

Video
Video se připravuje ...

V souboji tajných agentů září Charlize Theron jako Atomic Blonde v českých kinech od 3. srpna. Vertical Entertainment, INT

Fotogalerie
109 fotografií