Ačkoliv by se nevšední model Charlize Theron (43) mohl zdát na první pohled přinejmenším podivný, podle všeho šlo o variaci na kreslenou postavičku Edny z filmu Úžasňákovi. I ta se totiž pyšní svérázným černým mikádem a silnými kulatými brýlemi, které měla herečka nasazené na hlavě. Pod neforemným hábitem navíc ukázala štíhlé nohy. Vypadá to, že neuvěřitelných 25 kil, která musela před časem nabrat kvůli roli nešťastné Marly v dramatu Tully, už zase úspěšně shodila.

Půvabná blondýnka se tehdy svěřila časopisu Entertainment Weekly, že pro ni vůbec nebylo snadné tolik ztloustnout. „Poprvé v životě jsem jedla tolik nezdravých potravin a pila strašně slazených limonád. Moje děti byly z toho mého pupku vyděšené a myslely, že čekám další dítě!“ vysvětlila.

Herečka nyní spolu se svými adoptovanými dětmi strávila celý den na „nejšťastnějším místě na světě“, skvěle se bavila a nevynechala snad ani jednu z mnoha zábavných atrakcí. Nejvíce času se svou rodinkou věnovala hrdinům z animované pohádky Auta, vyzkoušela zdejší horskou dráhu a projížďku v traktoru, a nakonec všichni spokojeně zamířili na halloweenskou party Mickeyho Mouse.

Hollywoodská kráska si osvojila dceru August v roce 2016, krátce po rozchodu s hercem Seanem Pennem (58), syna Jacksona vychovává už od roku 2012. Zdá se, že Theronová zvládá mateřství na jedničku – a že vyplní svým ratolestem každý vrtoch. Vždyť jaké dítě by nechtělo do Disneylandu?

 

Fotogalerie
29 fotografií