Ještě před tím, než se manželství Brada Pitta a Angeliny Jolieové dostalo na bod mrazu, vládlo v jejich rodině napětí a jeho příčinou byla právě malá Shiloh. Ta se totiž už odmalička ráda obléká podobně jako její bratři a její slavné mámě to vůbec nevadí, ba naopak, Angelina ji v tom dokonce podporuje.

„Shiloh chce být chlapcem. Museli jsme jí ostříhat vlasy. Ráda nosí všechno klučičí a myslí si, že je jedním z bratrů,“ prozradila Jolieová už dříve pro Vanity Fair. To se ovšem ani trochu nelíbí matce Brada Pitta, která už dlouhodobě upozorňuje, že její milovaná vnučka má problém.

Vzhledem k tomu, že Jane Pittová je velkou zastánkyní tradičních hodnot, takové jednání se jí ani trochu nelíbí. „Babička prosazuje, že je třeba Shiloh umístit na kliniku, kde bude pod dohledem psychiatrů. To Angelina samozřejmě odmítá,“ prozradil už dříve dobře informovaný zdroj americkým médiím.

Malá Shiloh má krásu v genech, jenže právě díky chlapeckému stylu se čím dál více podobá slavnému otci, což už v jejím věku dost poutá pozornost.

 

Fotogalerie
54 fotografií