Exotická kráska Karolína Antalová milovala cestování a chtěla se mu po odchodu z rádia Expres, kde do loňského srpna pracovala jako obchodní manažerka, naplno věnovat. Své cesty pravidelně dávala na sociální síť.

Několik let jí společnost dělal její přítel, o kterém psala, že je velký cestovatel a občas ji bere s sebou, ale od loňského ledna již cestovala sama s přáteli. Poslední cesta byla na Bali a je i její poslední fotkou na instagramu. Právě pod ní se tak hromadí kondolence. „Kajko, ať ti světýlko září na tvé nové cestě. Děkuji za čas, který jsme spolu mohli strávit,“ píše jeden z jejích přátel.

Osud tomu však nechtěl, protože tělo mladé Karolíny našli v pátek nehybně ležet u paneláku v Devínské Nové Vsi, v němž měla bydlet spolu s rodiči. „Podle dosavadních informací měla žena podlehnout zraněním, která s největší pravděpodobností nastala pádem z 12. poschodí obytného domu. Ohledávající lékař pro zjištění přesné příčiny smrti ženy doporučil pitvu. Pověřený příslušník policejního sboru začal trestní oznámení ve věci přečinu usmrcení,“ řekla portálu krajská policejní mluvčí Lucia Mihaliková.

Jeden ze sousedů šokoval prohlášením: „Syn mi řekl, že nechala list na rozloučenou, a vypadá to, že skočila sama a spáchala sebevraždu.“

VIDEO: Marta Jandová o smrti Jiřího Pomeje (†54): Polykám slzy...

Video
délka: 00:45.12

Marta Jandová o smrti Pomeje (†54): Polykám slzy... Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
10 fotografií