„Sbohem, má lásko. Sbohem, holčičko, jak jsem ti říkával před spaním při škrábání ve vláskách. Tolik jsme si toho řekli, tolik jsme toho prožili... navždy budeš žít v mém srdci, až se jednou znovu setkáme... tvůj Medvídek,“ napsal zoufalý Ivan na sociální síť. Potřeboval se svěřit, tolik žalu už nemohl unést.
Poznali se dva roky předtím v bohnické léčebně. Ve stejnou dobu jako on zde hledala spásu i Klárka. A přeskočila pověstná jiskra!
„Držíme se navzájem, jsme si životní oporou,“ vyznal se tenkrát novomanžel. Měl zpočátku ze vztahu obavy, protože je s manželkou dělilo víc než třicet let. Nakonec uvěřil, že konečně vysvitlo nad jeho životem slunce. Jeho žena krásně malovala a on pyšně její obrazy vystavoval na netu. Byl konečně šťastný. Ivan sám trpí afektivní bipolární poruchou (neboli maniodepresivní psychózou), kterou mu ale bohužel diagnostikovali velmi pozdě.
Zemřela herečka Jana Altmannová († 77) Videohub
Od dětství ho stíhají deprese, prošel si peklem
V roce 2000 byl hvězdou obrazovky, dělal největší kauzy. Všechny síly věnoval práci, sám přiznal, že na jedinou dceru neměl vůbec čas. Johana začala brát drogy, odešla z gymnázia, žila na ulici. Pak přišel i Břešťákův strmý pád, alkohol a prášky, až skončil na psychiatrii v bohnické léčebně. Dlouho se zotavoval, roky hledal práci, jen velice pomalu se vracel do běžného života. Nyní přišel o cennou životní jistotu. Snad se v této tíživé chvíli obrátí o pomoc k odborníkům, neměl by být na rány osudu sám.