Hana Preislerová, Anna Hartmanová, Karolína Toulová, Lily Sokach, Michaela Pospíšilová a Denisa Klesalová. To jsou dívky, které měly tu čest setkat se s hvězdou Justinem Bieberem. Holky ale netušily, že jim takto strávený sobotní večer natolik zkomplikuje život.

Zatímco Hana Preislerová, která učí v mateřské školce, si radši smazala účet na sociálních sítích. Ostatní holky to zas tak radikálně nebraly. Dokonce o společném večeru řekly pár slov. „Justin byl gentleman. Hrál na klavír a brnkal na kytaru,“ uvedla jedna z dívek.

Denisa Klesalová podle TopStaru strávila u Justina noc. Ona to však pro Extra.cz odmítla. „Já nejsem ta vyvolená, je mi to líto. Nic se tam vůbec nedělo,“ uvedla. Také tvrdila, že se neživila jako tanečnice, i když to dokazovaly snímky na jejím Facebooku. „Mohli byste se podívat, kdy jsem na internet ty fotky dávala,“ rozčilovala se blondýnka. Jedna z fotek byla přidaná v lednu tohoto roku… to by mohlo vypovídat o dívčině pravdomluvnosti.

Denisa Klesalová jako tanečnice

Možná má však všechno tohle mlžení důvod. Dívky údajně podepsaly smlouvu, která jim zakazuje mluvit o večírku a o tom, co se dělo na hotelovém pokoji. Možná proto všechny mlží a lžou. Kdyby totiž smlouvu porušily, čekala by je vysoká pokuta.

Vše o Justinu Bieberovi čtěte ZDE

Fotogalerie
54 fotografií