Plátna pro sprejera

Po skandálech v Brazílii a Austrálii, kde opouštěl hotelové pokoje s posprejovanými zdmi, si raději vozí vlastní plátna. Na těch se může kdykoli vyřádit dle libosti!

Stolní hry

Pokud stojí fanynky o to strávit se svým idolem noc na hotelu, jako se to povedlo šesti neznámým Češkám, musí se připravit na to, že budou hrát Monopoly a jiné podobné hry.

Kytara na doma

Na sobotním koncertě se Justin předvedl českým fanynkám nejen jako zpěvák, ale také zahrál na bubny i kytaru. To může trénovat i po večerech v hotelu na elektrické kytaře. Hosté musejí být nadšení...

Značkové igelitky

Přibližně každé dva dny spí v jiném hotelu, takže pokud si balí věci sám, mohl by to mít už nacvičené. Justin ale dává přednost igelitovým taškám. Obyčejným i značkovým.

Repráček za 20 000

Zpěvák vyžaduje kvalitní aparaturu nejen při své pódiové show, ale také v soukromí. Na cestách si proto vozí svůj reproduktor. Nenápadná »krabička« vyjde až na 20 tisíc korun!

Hokejka i prut

Jako rodilý Kanaďan miluje lední hokej. Když se doslechl, že bude vystupovat v O2 areně, vzal si s sebou i hokejku. Nebo to byl dárek? Stejně jako rybářský prut...

Prkna pro zábavu

Nejen hudbou je živ, Bieber miluje také sport. Skateboard na ven, howerboard na dlouhé chodby hotelů a snowboard na hory.

Čepice v »klobouku«

Na turné se neobejde bez svých milovaných kšiltovek. Justin je jejich vášnivým sběratelem. Překvapivě je ale vozí v krabici od klobouků!

Vše o Justinu Bieberovi čtěte na Blesk.cz ZDE

Fotogalerie
56 fotografií