Jen co se Justin Bieber rozloučil s českými fanoušky po svém velkolepém koncertě, nasedl do vozu a v doprovodu policejní eskorty a svých bodyguardů se vydal hledat nějaký klub.

„Justin si chce dnes užít noční Prahu a hledá klub, kde by se mu líbilo a kde by si mohl zapařit,“ řekl Blesk.cz člen Bieberovy ochranky. Než se dostali do ráje klubů kousek od Staroměstského náměstí, po Praze dost bloudili. Také udělali mnoho dopravních přestupků, včetně vjezdu do protisměru či zákazu.

Nakonec zaparkovali před vyhlášeným James Deanem, kam ho ale místní ochranka nechtěla pustit. Nevěřila, že se jedná o skutečného Justina Biebera. Po chvíli prokazování ho nechali jít dovnitř, tam se ale zpěvákovi nelíbilo a klub opustil.

Následně přejel do jiného baru kousek od Národní třídy. V tu dobu už měl s sebou ve druhém voze několik mladých dívek, se kterými šel zapařit. Vysmáté dívky (pravděpodobně Češky) následovaly svého idola, který s nimi s úsměvem flirtoval. V klubu se pak zdrželi asi 30 minut.

Slečny tedy opět po jedné naskákaly do auta, Justin nasedl do svého vozu a všichni společně se kolem druhé hodiny ranní vydali zpět do hotelu. Zpěvák si tedy užil soukromou párty s šesticí vyvolených holek, které posbíral v pražských barech.

Justinovi se navíc v Praze tak zalíbilo, že na poslední chvíli zrušil odlet ve 13 hodin. V pondělí večer má koncertovat v německém Hamburku.

Poznáváte dívky, které s Justinem odešly na hotel? Napiště nám na email online@blesk.cz!

Fotogalerie
44 fotografií