Po zásluze se stal herec králem parketu a vychutnává si zasloužený úspěch. Je už tradicí, že vítězové a výrazné osobnosti pořadu dostávají různé nabídky na předtančení na plesech nebo firemních akcích. Ne jinak je to u talentovaného Ciny.

„Já doufám, že budeme v tančení s Adriankou pokračovat, ale všechno si to musíme probrat a naplánovat,“ řekl Aha! herec, že se tance rozhodně nehodlá vzdát. „Půjde hlavně o časové možnosti, ale ty nabídky jsou moc milé,“ potvrdil Honza, jenž na parketu předvedl i hodně ze svého hereckého nadání. A diváci ho milují! Bude tak velkým lákadlem na společenských akcích a nemusel by se bát si říci o větší balík peněz, než tomu bylo dosud.


Podle informací Aha! dostával například herec Jiří Dvořák (54) po výhře v roce 2018 taneční nabídky honorované částkou 20 tisíc korun za jediný večer. Honza s Adrianou to mohou mít kvůli covidovým opatřením těžší, ale když se poštěstí, přijdou si na pěkné peníze!

Mezi jednu z nejvýraznějších postav celé soutěže patřil rozhodně Zdeněk Godla (46). Franta ze seriálu Most! bavil lidi svými neohrabanými tanečními pohyby a také upřímností. Dále ho budeme vídat v Ordinaci v růžové zahradě a natáčí nový seriál Škola mého života, který mu vynese pořádný balík. Jen za prvních osm natáčecích dní si vydělal 100 tisíc korun! „Nejdůležitější je pro mě uživit rodinu, a tak kmitám,“ svěřil herec Aha! V seriálu svěřil režisér Tomáš Magnusek (37) Godlovi roli školníka a Martinu Dejdarovi (56) s Yvettou Kornovou (60) zase roli bezdomovců. „Hrát v seriálu s Dejdarem a Kornovou je pro mě velká čest,“ usmívá se Godla, jehož s režisérem 50dílného seriálu pojí velké přátelství.


Zajímavou nabídku dostala také farářka Martina Viktorie Kopecká (35). Její líbezný hlásek, kterým káže svým ovečkám v kostele svatého Mikuláše na Starém Městě pražském, by rádi využili v České televizi v pořadu Sama doma. Farářka se ale snaží být nohama na zemi. „Už mám v televizi pořad Uchem jehly a nemám nějaké další ambice. Ale ty nabídky, které teď dostávám, mě těší. Uvidíme, vše si musím promyslet,“ řekla Aha! Martina.

VIDEO: Medailonek: Jan Cina

Video
Video se připravuje ...

Medailonek: Jan Cina Videohub

Fotogalerie
41 fotografií