Pátek 21. června 2024
Svátek slaví Alois, zítra Pavla
Oblačno, bouřka 30°C

Dozvuky StarDance: Dojatá Sestini, vyjádření lásky Šoposké a jasná slova manželky Vernera!

/
 • Vítězi StarDance jeho soupeři výhru přáli.
  20. prosince 2021 ● 12:40

  Oblíbená show plná tance a noblesy nazvaná StarDance …když hvězdy tančí se konečně dobrala ke svému závěru. I když to bylo leckdy nahnuté a poznamenané koronavirovou pandemií, kvůli které nejeden pár musel soutěž opustit, vítěz jedenácté řady je od sobotního večera již jasný. Jaké jsou dozvuky finále StarDance na sociálních sítích? Jenom málokdo se dokázal k dění na obrazovce České televize nevyjádřit!

 • 1.

  Andrea Sestini Hlaváčková (35), tenistka

  Půvabná tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se společně se svými tanečními partnery Michalem a Jakubem Necpálem (Jakub třikrát za Michala kvůli covidu musel zaskakovat) umístila na krásném šestém místě. „Tak já se loučím, bylo mi ctí,“ hlásila dojatě v instastories. „Chtěla bych ráda říct, tak příště, ale tohle není tenisovej turnaj, takže… sbohem. Možná jako divák.“ Rovněž sdílela na svém Instagramu fotku se všemi účastnicemi StarDance, nejenom s „kolegyněmi“ celebritami, ale i s tanečnicemi, s popiskem: „Ženy sobě! Nejvíc a není třeba slov, každý ví, jak úžasná je. Nechci to říkat. Ale prostě mi budete chybět, i když si slibujeme, jak se budeme vídat…“ stýskala si. Kromě toho poděkovala i svým tanečníkům...

 • 2.

  Tereza Černochová (38), zpěvačka

  „Konec! Po necelých 5 měsících dřiny s radostí i s bolestí… s covidem za zády… jsme opět včera večer nebyli všichni spolu…“ zmínila zpěvačka skupiny Monkey Business covid-pozitivního Dominika Vodičku (25), Martina Prágra (24) a Robina Ondráčka (30). Sama Tereza Černochová vypadla ze StarDance v osmém díle, čímž se umístila na krásném čtvrtém místě. Vítěze Jana Cinu (33) a Adrianu Maškovou (23) pak popsala slovy „my queen & my queer“ (v odkazu na Honzovu sexuální orientaci).

 • 3.

  Marika Šoposká (32), herečka

  Podobně jako dcera zesnulého zpěváka Karla Černocha (†64) i herečka Marika Šoposká vítěznou dvojici nazvala „Panem králem a Paní králíčkovou“. „Miluju vás,“ dodala představitelka Bibi z Ordinace v růžové zahradě, která se s Cinou během soutěžení ve StarDance velice sblížila a často sdílela na sociální sítě veselá společná videa. Soutěž však opustila v pátém kole a od té doby své soupeře podporovala alespoň ze zákulisí a z publika.

 • 4.

  Marek Dědík (38), tanečník

  Taneční partner farářky Martiny Viktorie Kopecké (35) se do finále probojoval už poněkolikáté – ale stejně jako s herečkami Jitkou Schneiderovou (48) a Pavlou Tomicovou (59), ani po boku farářky se mu nepodařilo obsadit první příčku. Smutný z toho ale rozhodně nebyl. „Sobotní večer byl pro mnohé z nás neskutečný. Pro mě nezapomenutelný a pevně zapsán v mém srdci,“ svěřil se na sociální síti. „Mé největší DĚKUJI patří všem, kteří nám fandili, podporovali a posílali SMS zprávy. Jste nejlepší. Obrovské ‚děkuji‘ patří hlavně mé taneční partnerce Martině Viktorii, a to, že jsem mohl být průvodcem na její cestě tanečním světem a celé StarDance, mě jen těší.“

 • 5.

  Tomáš Verner (35), krasobruslař

  Největším překvapením pro všechny bylo nejspíš to, že se vítězem nestal sázkovými kancelářemi favorizovaný krasobruslař Tomáš Verner. Po parketu se pohyboval velice elegantně s noblesním držením těla, za které nejspíš vděčil času strávenému na ledě, a od poroty získával za své výkony skutečně hodně bodů. Přesto však podle hlasování diváků skončil na bronzové, tedy třetí příčce. „Jaká to byla ale cesta... Ale v mých očích jste vítězové vy,“ napsala pak na sociální sítě Tammy Sutanová (33), manželka Vernera, která mu po celou dobu byla obrovskou oporou.

 • 6.

  Jan Cina (33), herec

  Vítěz StarDance samozřejmě se svým vyjádřením nezůstal pozadu. „Na tanečním parketu se octne 10 hrdinů a hrdinek každý z nich má po boku profiparťáka nebo profiparťačku. A nakonec na tom parketu zůstanou Herec, Krasobruslař a Farářka. Občas si spolu hrajou, naráží na svoje limity, jsou unavený a zničený, ale jejich profiparťáci a profiparťačky - je v tom nenechaj. A pak najednou padají konfety a diváci rozhodli, že vítězem je ten herec s tou superparťačkou. A je jim jedno, že ten herec je napůl Rom a miluje svýho kluka... Prostě mu poslali hlas… To je pohádka! A ne, není. Právě díky vám se přesně tohle stalo skutečností. Děkujeme s Adrianou Maškovou z celého srdce. Tanec je svoboda, je to síla, je to něco, čím se můžeme nechat vést, co často nejde ani popsat. Děkuju všem, co nám na té cestě pomohli a přeju vám všem zdraví a co nejvíc důvodů k tanci! Váš šťastně dojatý Jan.“

 • 7.

  Adriana Mašková (23), tanečnice

  Taneční partnerka Jana Ciny byla podstatně stručnější. „D Ě K U J E M E ! …na víc se dneska asi nezmůžu,“ napsala bezprostředně poté, co společně získali první místo ve StarDance, na Instagram.

 • 8.

  …a další

  Svou podporu výherci Cinovi vyjádřily i jiné celebrity. Například herec Petr Vančura (37), jenž je s Cinou již neuvěřitelných 15 let ve spokojeném partnerském vztahu. Ten sdílel jejich společnou fotografii v objetí a místo sáhodlouhého vyznání se spokojil jenom s emotikonem srdíčka. „Já to věděla… Už tehdá v lidušce na Proseku!“ svěřila se zase herečka a zpěvačka Michaela Tomešová (30), která s Cinou podle všeho vyrůstala.

 • 9.

  Galerie

  Na další snímky (nejenom) z posledního soutěžního večera StarDance se můžete podívat do naší galerie.

  VIDEO: StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové

  Video
  Video se připravuje ...

  StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové Videohub

  Fotogalerie
  69 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

Roman Špringl: Musím s potěšením kvitovat fotky paní Trávníčkové. Jsou první, na kterých mi nevadila. Protože měla roušku...

(20. 12. 2021 20:54)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy