Vítězem StarDance 2021 se stal herec Jan Cina. Po mnoha měsících je tak soutěž u konce a nezbývá, než se nostalgicky ohlédnout. 

Na svém Instagramu se v neděli večer Cina rozepsal a svěřil se, jak vnímá svou výhru. 

VIDEO: StarDance ulovila Jana Cinu: Snažím se pracovat se svým tělem 

Video
délka: 03:38.04
Video se připravuje ...

StarDance ulovila Jana Cinu: Snažím se pracovat se svým tělem. Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

„Na tanečním parketu se octne 10 hrdinů a hrdinek, každý z nich má po boku profiparťáka nebo profiparťačku. A nakonec na tom parketu zůstanou Herec, Krasobruslař a Farářka,“ uvedl.

Cestu soutěží popsal v podstatě jako hru. „Občas si spolu hrajou, naráží na svoje limity, jsou unavený a zničený, ale jejich profiparťáci a profiparťačky - je v tom nenechaj,“ pokračoval.

Nakonec podle něj celá soutěž dopadla jako z pohádky. „A pak najednou padají konfety a diváci rozhodli, že vítězem je ten herec s tou superparťačkou. A je jim jedno, že ten herec je napůl Rom a miluje svýho kluka... Prostě mu poslali hlas... To je pohádka!“ rozněžnil se herec, který tvoří pár s hereckým kolegou Petrem Vančurou (37). Letos v létě oslavila dvojice již neuvěřitelné patnáctileté výročí.

„A ne, není. Právě díky vám se přesně tohle stalo skutečností. Děkujeme s Adrianou z celého srdce,“ poděkoval všem fanouškům. 

Láska k tanci herci zřejmě již zůstane. „Tanec je svoboda, je to síla, je to něco, čím se můžeme nechat vést, co často nejde ani popsat,“ pokusil se vyjádřit své pocity z nově nabitých dovedností.

Herec ještě poděkoval všem, kteří soutěžícím na cestě pořadem pomohli, popřál všem zdraví a co nejvíce důvodů k tanci. 

VIDEO: Medailonek: Jan Cina

Video
délka: 02:54.32
Video se připravuje ...

Medailonek: Jan Cina Videohub

Fotogalerie
303 fotografií