Recesistka Babčáková s Prágrem natáčí různé scény pro své sociální sítě už dlouho, tentokrát se divákům představili v objetí v posteli. Simona přitulená k Prágrovi se v příspěvku, zveřejněném v sobotu večer, vyděsí, že už je 18 hodin a že nestíhá přenos. Oba si dají panáka a zase usnou. V dalším příspěvku pak vyšňořená herečka znova tanečníka budí s tím, že si to rozmyslela a že na večer zajde, on ať na ni počká doma v posteli. V posledním příspěvku na Instastories už je Simona v sále a vzkazuje Prágrovi, že si vybalila "likéreček, čokoládku a že snad vydělá nějaký prachy a někdo přijde na karty."

To zpěvák a kytarista Mirai se natočil při posledním převlékání a pochvaloval si, že na něm takhle několik měsíců pracovalo několik kostymérek a že mu to bude chybět. "Loučím se se StarDance a ještě naposledy se na mě vrhne třeba pět holek, který budou dělat to, co dělaly poslední tři měsíce. Takový pěkný holky mě převlíkaj, to je sen, to miluju," rochní si Mirai.

Vítězem soutěže se stal Jan Cina s Adrianou Maškovou, druhá skončila Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem a na třetím místě se ve StarDance umístil Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou.

VIDEO: Změna finále Stardance, promyšlený tah ČT? A Rolins o vztahu s Nedvědem

Video
Video se připravuje ...

Změna finále Stardance, promyšlený tah ČT? A Rolins o vztahu s Nedvědem Bára Horáková

Fotogalerie
56 fotografií