V sobotním kole předvedla farářka Martina Viktorie Kopecká (35) po boku profesionálního tanečníka Marka Dědíka (38) skvělý výkon. Stála přitom před nimi velká výzva: kromě paso doble museli zatančit i scénický tanec, což je pro Dědíka něco zcela nového. Oba se s úkolem ale poprali se ctí.

Některé diváky překvapilo, jaký úbor zvolila farářka k prvnímu tanci. Sukně jí totiž při čísle tak vlála, až odhalila celé její nohy i pozadí. Kopecká je přitom známá tím, že své outfity vždy ladí do o něco cudnější verze, než jak je obvyklé. 

Kopecká tančí jak pohan

„Ona tančí jak pohan,“ žertoval po prvním tanci moderátor Marek Eben (63) a ocenil její výkon. „Trošku mi z minulé řady připomínáte Jakuba Vágnera, který zabral, a vy taky. Výborný,“ chválil zase porotce Jan Tománek. Za paso doble si dvojice vysloužila 30 bodů. 

Pak přišel na řadu napjatě očekávaný scénický tanec. Moderna je pro StarDance přece jen něco nevídaného a nemají s ní moc zkušeností ani tanečníci. Číslo začalo úvodním slovem Kopecké a pak pokračovalo velmi pomalou choreografií, kde byli kromě Dědíka ještě dva další tanečníci. 

A bylo to právě druhé vystoupení, které všechny naprosto ohromilo. Genzer, Tománek i Chlopčík dali páru desítku, Tatiana Drexler jako jediná zdvihla číslo devět. Celkem tedy dostali 39 bodů. 

Pyšná Schneiderová

Na svůj výkon byli nakonec hrdí i sami tanečníci. Dědík v úterý na sociální sítě umístil krátký sestřih z obou čísel. „Vzpomínka na sobotní večer. Děkuji všem, co nás podporují a mají rádi,“ poděkoval. V komentářích se mu pak dostalo jen a jen chvály. 

Ozvala se dokonce i jeho někdejší taneční kolegyně Jitka Schneiderová (48). „Máro, viděla jsem včera vaši modernu a klaním se! Byli jste neskuteční! Byla jsem dojatá a tak na tebe pyšná! Držím palce,“ vzkázala mu nadšená herečka. Schneiderová byla po boku Dědíka ve StarDance v roce 2015 favoritkou, nakonec ale skončili druzí. 

„Ta moderna byla špičková,“ přidala se i Mahulena Bočanová, která v soutěži tančila v první řadě v roce 2006 po boku Jaroslava Kuneše. Ta sice byla také favoritkou, kvůli zranění jejího tanečního partnera ale těsně před finále musela ze soutěže odstoupit. Kuneš se poté objevil znovu ve třetí řadě jako porotce.

VIDEO: Ženáč Marek Dědík ze StarDance je zase bez snubáku! Co se stalo?!

Video
délka: 01:42.79
Video se připravuje ...

Ženáč Marek Dědík ze StarDance je zase bez snubáku! Co se stalo?! Markéta Reinischová

Fotogalerie
55 fotografií