Letošní řada StarDance je o poznání dobrodružnější, než všechny předešlé. I když totiž soutěžící předvedou ty nejlepší výkony, v soutěži mohou snadno skončit kvůli absencím způsobeným karanténami nebo nemocí. Takhle už nový typ koronaviru poslal domů Simonu Babčákovou nebo Miraie Navrátila

Verner stále favoritem

Výhru tak nemá jistou vůbec nikdo. V případě, že už ale na žádné další absence nedojde, mají sázkové kanceláře o vítězi jasno. Největším favoritem je krasobruslař Tomáš Verner s kurzem 1,70. Za ním je herec Jan Cina s kurzem 3,20, na třetím místě je zpěvačka Tereza Černochová s kurzem 5,50 a nejmenší šanci má podle bookmakerů farářka Martina Viktorie Kopecká s kurzem 8,50

Mirai Navrátil, kterého skolil covid a nemohl tak v soutěži pokračovat, prý podle sázkařů tolik smutnit nemusí. Malou útěchou mu může být fakt, že by dost možná stejně po příštím kole vypadl. 

Mirai by stejně vypadl

„Samozřejmě přejeme brzké uzdravení, na druhou stranu, i když je to slabá náplast, byl by pravděpodobně i tak zítřejší večer pro Miraie v soutěži tím posledním. V porovnání s Janem Cinou i Tomášem Vernerem přeci jen v otázce pohybového nadání zaostává, zároveň jeho fanouškovskou základnu tvoří spíše mladší publikum, které sobotní večery tráví jinde než u obrazovky České televize,“ hodnotí Michal Hanák, hlavní bookmaker společnosti Fortuna. 

„Právě to naopak může být silnou stránkou Tomáše Vernera. Mezi diváky StarDance bude dozajista nejedna fanynka, která mu držela palce na olympiádách a dalších soutěžích,“ je přesvědčen. Nutno podotknout, že zatím to Vernerovi opravdu vychází. 

VIDEO: Showreel 11. řady StarDance 

Video
Video se připravuje ...

11. řada StarDance showreel 

Fotogalerie
94 fotografií