Martina Marková vstoupila do povědomí české veřejnosti hlavně díky své účasti v taneční soutěži StarDance. Tam tančila v roce 2015 po boku Marka Taclíka (48). Od té doby se ale mnohé změnilo a místo na tanec se teď milovnice sportu a pohybu zaměřuje hlavně na fitness.

Marková na svém instagramu předvedla výsledky tvrdé dřiny a ve stylových vysoko vykrojených kalhotkách ukázala vymakanou postavu. Taneční hvězda se přitom netají tím, že krásu pokládá za složitější pojem, než je jen hodnocení fyzického vzhledu.

V minulosti se jí dostalo velmi drsných reakcí na její fotografie a tanečnice přiznala, že jí z toho nebylo úplně nejlépe. Nešlo prý ovšem ani tak o to, že se někomu nelíbí, jako spíš o zlost a krutost, kterou v sobě někteří lidé mají.

„Já se cítím dobře, ale je pochopitelné, že se nemohu zavděčit všem… Každý má přeci jiný vkus a kritéria… A je to tak podle mě dobře. Ale to, z čeho se mi udělalo úzko, bylo, jak lidé dokážou být zlí, aniž by vás znali… Nebojí se použít slova, která bych si netroufla často ani vyslovit,“ svěřila se tehdy na sociálních sítích.

Ačkoli se Marková pyšní křivkami a kondicí, kterou by jí většina z nás mohla závidět, je podle ní jádro skutečné krásy někde úplně jinde.

„Podle mě je ,dobré srdce‘ zásadní součástí toho, jak ,být krásný‘. A na rozdíl od vnějšího vzhledu, který může každý hodnotit zcela odlišně, na dobré srdce je jen jeden metr,“ podělila se tanečnice o svůj názor.

VIDEO: Sexy Taclíkova tanečnice otevřeně: StarDance ji vytáhlo ze dna! A bude se vdávat?

Video
délka: 28:22.28

Sexy Taclíkova tanečnice otevřeně: StarDance ji vytáhlo ze dna! A bude se vdávat? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
50 fotografií