Velká soustředěnost, držení v kruhu za ruce a hlas farářky Církve československé husitské. Tak vypadají poslední minuty předtím, než soutěžící vstoupí na taneční parket. Před přímým přenosem se v sobotu večer nejvíce modlil tanečník Robin Ondráček(30), aspoň soudě dle soustředěného výrazu a zavřených očí. Jeho modlitby o postup do dalšího kola sice vyslyšeny nebyly, avšak přání jeho parťačky Mariky Šoposké (30) ano.

„Kluci by si přáli mámu víc doma v posteli než v televizi. Tak to všechno vstřebávám a nepřeju si vlastně nic. Protože věřím, že Pan Vrchní mě pošle správným směrem a Martina Viktorie Kopecká mi to s láskou přetlumočí,“ svěřila se v minulém kole maminka dvouletého Vincenta a šestiletého Benedikta. A »Pan Vrchní« její modlitbu zřejmě vyslyšel, jelikož pátý večer se stal pro představitelku záchranářky Bibi ze seriálové Ordinace osudným a spolu s Robinem jejich cesta soutěží skončila... A co dalšího uniklo ze zákulisí pátého tanečního večera, který se nesl v duchu filmových hitů?

Ulízaný Cina

Účesy mění jako ponožky a každý sobotní večer překvapí něčím novým. Tentokrát si jeho tanec z filmu Moulin Rouge vyžádal uhlazený účes doplněný o pejzy. Ty si umně nalepoval Jan Cina (33) sám a odvedl dobrou práci. Během tance falešný kus neodpadl.

Farářka à la »Zelenina«

Kadeřníci se vyřádili i na farářce. Z krátkých vlasů jí vytvořili afro. „Já jsem byl úplně dezorientovaný na generálce a říkal jsem si, co dělá v soutěži Jitka Zelenková,“ vtipkoval na její účet moderátor Marek Eben (65).

 

Video
délka: 02:46.24
Video se připravuje ...

StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové Videohub

Fotogalerie
89 fotografií