Cina sice ve skutečném životě dává přednost mužům, ve StarDance ale zatančí po boku krásky, která v minulé řadě protáčela na parketě Miroslava Hanuše (58).  Honza tedy bude v letošním ročníku tančit s Adrianou Maškovou (23). Už se setkali a nafotili romantické fotky.

Seznámení s Adrianou Honza přirovnal k prvnímu rande. „Bylo roztomile nervózní, ale zároveň hrozně hezké. Jsme takoví dva mladí svatebčané, kteří se teď vydávají na minimálně tříměsíční cestu životem,“ prohlásil.

Pro Adrianu je Honza příjemným překvapením. „Můj tatínek říkal, že by mi ho moc přál, takže ten bude určitě rád,“ dodala sexy tanečnice, dřívější taneční partnerka Miroslava Hanuše. Toho s Cinou pojí podobný účes - kurdnaté vlasy. Možná i díky tomu si před pár lety zahráli tutéž roli - v seriálu Svět pod hlavou hrál Cina mladší verzi záporáka Šejby a Hanuš tu starší.

Další dvojicí, kterou už Česká televize odhalila v celé parádě, jsou Zdeněk Godla a tanečnice Tereza Prucková. Její jméno možná divákům nic neřekne, ovšem ve skutečnosti je to pro ně stará známá - ve StarDance tančila již dřív, například s Janem Čenským (60) či Radkem Bangou (39), tehdy ovšem ještě pod dívčím příjmením Bufková.

„Musím říct, že jsem trochu překvapená. Asi bych si to zprvu netipovala. Pak už jsem nějak vytušila, o koho půjde. Zdeněk je rozhodně kus chlapa a budu ho muset rozhýbat! Asi úplně neví, do čeho jde, protože StarDance neviděl… o to větší je to výzva!“ svěřila se půvabná zrzečka. „Důležité je, že do toho chce jít naplno a že se těší. Myslím si, že to bude fajn, Zdeněk je moc milý,“ dodala o Godlovi, který se proslavil jako Franta v seriálu Most!. Naopak on je prý s Terezkou velmi spokojený.

Dál už je také jasné, že farářka Martina Viktorie Kopecká (34) si zatančí s Markem Dědíkem (38) a Simona Babčáková (48) s Martinem Prágrem (26). Další páry ještě odhaleny nebyly. 

VIDEO: Krasobruslař Verner o StarDance: Nevím, kolik bolesti snesu

Video
délka: 03:30.56
Video se připravuje ...

Krasobruslař Verner o StarDance: Nevím, kolik bolesti snesu Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
47 fotografií