StarDance Godla považuje jako velkou výzvu. „Tančit moc neumím, než to ale propukne, budo do Prahy tak dvakrát týdně dojíždět na hodiny tance,“ řekl Aha! rozhodně Zdeněk, který nechce nechat nic náhodě. A protože ví, že Romové mají tanec a zpěv v krvi, chce to všem natřít.

Ale taneční soutěž není jediná jeho šance, jak se ještě víc prosadit. Zdeněk dostal od scenáristy a režiséra Tomáše Magnuska (36) hlavní roli ve filmu Bastardi 4: Reparát. Filmovalo se dokonce i v Chánově a natáčely se tam ty nejdivočejší scény z celého filmu. A Godlu nevítali jenom na place, vítal ho celý Chánov.

Točilo se totiž den poté, co Zdeněk na sociálních sítích uveřejnil zprávu, že se mu narodil vnuk Zdeněk Godla čtvrtý. „Je to dojemné. Všichni mu chtějí gratulovat. Přejou mu vnoučata, ale i úspěch, jsou na něho velmi pyšní,“ komentoval Magnusek, který ovšem Godlovi nedovolil žádné radovánky. 

„Máme tu náročné scény,“ vysvětlil režisér a my jsme to za chvíli uviděli na vlastní oči. V rámci děje filmu Godla musel běhat, skákat, prát se. Ale jako by ho právě narozené třetí vnouče nabilo energií. Všechno mu šlo na první dobrou. Rodinu staví totiž Zdeněk nadevše. „Miluju moc moc, žiju pro svá vnoučátka,“ netají také.

Chánov a Godlovi krajané vzdali prostě Zdeňkovi hold. „A měli proč. Vážně je dobrý. Byl to výborný tah ho obsadit do filmu,“ říká Magnusek, který v Bastardech 4 hraje po jeho boku. „Jsme v něčem strašně stejní. Kolikrát si myslím, že on je já a já jsem on.“

StarDance s princem z Popelky?

O tom, že Godla se stane novou hvězdou StarDance, už si cvrlikají i holubi na střeše, ovšem teď se začalo spekulovat o dalším známém účastníkovi... Na parket se snaží Česká televize dotáhnout i Pavla Trávníčka (70) alias prince z pohádky Tři oříšky pro Popelku.

Herec se ale poslední dobou držel spíše v ústraní kvůli covidu. Nejvíce se o něm mluvilo v souvislosti s údajným hackerským útokem na facebookové stránky jeho divadla, kdy se tam začaly objevovat zvláštní vzkazy o tom, že Pavla podvádí jeho žena Monika a herec má strach, že přijde o svého syna. Trávníčkova žena již ovšem všechny pomluvy vyvrátila. U nich doma je prý vše v pořádku.

VIDEO: Manželka Pavla Trávníčka Monika po smrti maminky: Bát se covidu je na místě! 

Video
délka: 02:06.56
Video se připravuje ...

Manželka Pavla Trávníčka Monika po smrti maminky: Bát se covidu je na místě! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Fotogalerie
40 fotografií