Bývalý badmintonista si nikdy v minulosti nenechal ujít příležitost vyjít si do společnosti se svou krásnou paní. Pokaždé se spolu na veřejnosti ukazovali ruku v ruce a zamilovanými pohledy nikdy nešetřili. Vedle své biatlonistky byl pyšný jako páv. Její výkony totiž vždy vyrazily každému dech. Jinak tomu není ani ve StarDance, kde sklízí Koukalová jednu pochvalu za druhou.

Čtvrtý soutěžní večer si dokonce vytančila svou první desítku a celkový počet bodů od poroty jí vynesl v tabulce na první místo. Je tudíž, na co by mohl Koukal být pyšný, ale doposud se na žádném ze soutěžních večerů neukázal.

Zatímco v prvních řadách u parketu mohou televizní diváci pravidelně zhlédnout partnery a partnerky ostatních soutěžících, Koukalová se své lásky nedočkala a pozitivní slova plné podpory tak slyší pouze z úst svého tanečního partnera, který 1. listopadu, v den narozenin sportovkyně, pro ni měl hned po ránu překvapení: jejich společnou fotku ze StarDance. Tím se stal zároveň i gratulantem.

„S manželem jsme slavili večer,“ zaznělo od Koukalové, která už nechtěla vůbec odpovídat na otázky, kde vlastně manžel je. Jak již dříve Blesku Koukalová zmínila, její partner dává prý přednost generální zkoušce před přímým přenosem.

„Manžel sleduje, ale vy ho nevidíte,“ prozradila Blesku, a dokonce v neděli večer sdílela na sociální síti i fotografii s manželem z generální zkoušky ve snaze rozptýlit veškeré pochybnosti o jeho podpoře. I tak je ale zarážející, že manžel přímý přenos, kdy jde o všechno, bojkotuje...

Fotogalerie
99 fotografií