O tom, že je bavič Richard Genzer tak trochu velké dítě, nejspíš není třeba pochybovat. Dokáže se bavit dokonce i ve chvílích, kdy by se měl spíše soustředit. Na instagramu se totiž pochlubil selfíčkem z natáčení upoutávky oblíbeného tanečního pořadu StarDance. Na fotce s legračním výrazem v obličeji pózuje s tmavým obalem na oblek, na němž je připevněná cedulka se jménem populárního moderátora Marka Ebena (61) a výstražně zdůrazněným slovíčkem „nepůjčovat“.

„Našel jsem zajímavou věc. Kdo může říct, že sáhnul Ebenovi na pytel?“ nadhodil bývalý tanečník tak trochu pubertální vtípek – a dočkal se odpovědi, kterou naprosto nečekal. Ozval se totiž někdo, kdo tuhle zkušenost měl. A dokonce mnohem fyzičtější než Geňa samotný!

„Jááá,“ přihlásila se bez zaváhání zpěvačka Leona Machálková (52). „Ale omylem v tlačenici,“ dodala interpretka hitů Galaxie přání nebo Žízeň lásky, pravděpodobně aby vysvětlila své šokující přiznání, které si vysloužilo celou řadu pobavených lajků.

Přestože se StarDance chystá na televizní obrazovky až v říjnu, už nyní je jasné, že Česká televize rozhodně neudělala chybu svým rozhodnutím zapojit Genzera i do nové řady. Loni se taneční soutěže účastnil jako tanečník, tentokráte z něj bude porotce. Vedle Tatiany Drexlerové (56) a Zdeňka Chlopčíka (62) bude tanečníky, ty profesionální i ty z řad českých celebrit, hodnotit společně s dalším nováčkem, tanečníkem Janem Tománkem (48). Desátá řada zkrátka přinese spoustu změn, a jak se zdá, i spoustu humoru!

VIDEO: Richard Genzer na narozeninách Gotta: Nevím, co si myslet o StarDance

Video
délka: 01:19

Richard Genzer na narozeninách Gotta: Nevím, co si myslet o StarDance David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
58 fotografií