Populární reality show Výměna manželek, která je leckdy i pozoruhodnou sociální sondou, divákům ve svém středečním díle představila manžele z Ralska, kteří bydlí v osadě Ploužnice. Jarka (33) a Honza (42) byli sezdaní čtrnáct let. Spolu mají děti Marušku (7), Valerii (11), Dominika a Natašu (oba 14). Ještě mají nejstaršího syna, ale ten s nimi už nežije. Bydleli tak se čtyřmi dětmi a ještě babičkou Jitkou.

Největší překážkou v jejich vztahu byla Honzova panovačná povaha. Kromě toho si Jarča stěžovala, že se partner nezapojuje do chodu domácnosti a navíc se prý otáčí za ženskými.

Druhý pár pocházel z Židlochovic na jižní Moravě, kde žil v rozlehlém rodinném domě s krytým bazénem a vířivkou. Zatímco hýčkaná Majka (34) byla ženou v domácnosti, podnikatel David (45) jí a jejich dětem kupoval všechno, na co si jenom vzpomněly. Jarka, která v této rodině nahradila Majku, začala pochybovat, zda mezi partnery skutečně panuje upřímná láska – tím spíše, že David popsal jejich vztah jako „obchodní“ a mají se prý rádi jenom ve stylu „něco za něco“.

Video
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Konflikt s despotickým ignorantem, který v ženě vidí jen služku. tv Nova

Obě maminky to pak řešily i mezi osmi očima a David se hájil, že je v takovém vztahu spokojený. Všichni se pak rozešli domů s tím, že nic zásadního měnit nechtějí. Přesto však u jednoho páru k velké změně došlo – jedni se rozešli. A nebyla to kupodivu Majka s Davidem, ale Jarča s Honzou! „Ta Výměna k tomu asi přispěla, asi z nějakých 50 %, a řekli jsme si sami, že jsme ještě dost mladí na to, abychom si něco vyčítali, a rozešli jsme se,“ prozradila na Nova Plus Jarča.

Netajila se ani tím, že má už i nového partnera. „Mám přítele, který je povahově docela jiný než Honza a který mi pomáhá,“ libuje si nyní s tím, že po rozchodu se odstěhovala i s dětmi do České Lípy. „Já chodím do práce, děti do školy, takže úplně v pohodě, normální život,“ uzavřela Jarča. Pro všechny, kteří se dívali na Výměnu, to muselo být notně překvapivé. I proto, že Jarča Majku vykreslovala jenom jako zlatokopku... a David potvrzoval, že si je toho plně vědom.

Fotogalerie
33 fotografií