90minutová epizoda s názvem Preso s mlíčkem si tak urvala většinu českých domácností pro sebe. A fanoušci této novinky jsou plni dojmů, které si sdělují na sociálních sítí.

„Pěkně se to začalo rozjíždět. Já vím, dost lidí si stěžuje, že samé kriminálky. Ale ony se v poslední době opravdu daří a má to styl a úroveň, tak proč ne?“ tleskal kriminálce jeden divák. „Bylo to skvělé, napínavě. Prostě, tam, kde je podepsaný Jiří Strach, tak to nemá chybu v ničem,“ napsala jiná divačka.

Jenže jednu chybičku, a pro některé diváky významnou, někdo přece jen objevil. „Nejvíc mi vadí, jak tam na sebe všichni řvou. Neumí na sebe normálně mluvit,“ stěžují si hromadně diváci. „Mám toho řvaní Vetchýho a vzteklýho ukňouranýho fracka v podání Ramby dost. Strach je úplně super režisér, ale tohle je trošku moc, vadí mi a nebudu sama, to, jak Vetchý jen ječí, Ramba hystericky ječí a vlastně se řeší jen to, kdo je schopný a neschopný vyřešit vraždy sériového vraha,“ postěžovala si jedna paní.

Nicméně se mezi diváky také strhla diskuze o žvýkačkách kapitánky Fousové v podání Terezy Ramby. Všechny zajímá, kdy a jak její neustálé nalepování vyžvýkaných žvýkaček na různá místa, najdou uplatnění. Pomůžou jí zachránit život teď, když je uvězněná?

Video
délka: 04:54.52
Video se připravuje ...

Seroš X: Docent Reflex.cz

Fotogalerie
48 fotografií