O co vlastně jde? Chybka se vloudila do emotivní scény z příběhové linky Emmy Thompsonové (64) a Alana Rickmana (†69). Herecká dvojice ve filmu ztvárňuje manželský pár, který prochází krizí.

Emma krátce před Vánoci nalezne u manžela drahý šperk a už už se zaraduje, že ho dostane pod stromeček... Nakonec si ale na Štědrý den rozbalí pouze CDčko; je tedy jasné, že šperk poputoval k někomu jinému. Zjištění, že má manžel poměr, ji pochopitelně hluboce zasáhne.

Zraněná žena odběhne do ložnice, kde se chce vybrečet. Právě tady ale nalezli diváci chybu: na manželské posteli totiž nejsou vůbec žádné polštáře! Lože bez nich působí příliš sterilně a nerealisticky.

„Právě jsem si všiml, že Emma Thompsonová a Alan Rickman nemají ve filmu Láska nebeská ve své posteli žádné polštáře. Upřímně mi to celý film zkazilo,“ oznámil například divák Will na twitteru. „Proč nemají vůbec žádné polštáře?!“ nechápe další. 

Podle některých jsou polštáře jednoduše velmi ploché a schovaly se pod přehozem, jak to tak například bývá v některých hotelech. „Kdo by měl čas na hotelové stlaní! Rozhodně ne tihle dva se vším tím podváděním a šitím kostýmů humra... Podezřelé,“ má jasno další fanynka. Inu, i mistr se někdy utne.

Video
Video se připravuje ...

Láska nebeská: 7 věcí, které jste o filmu nevěděli Videohub

Fotogalerie
49 fotografií