„To je ten můj růžový svět,“ napsala Romana stručně ke snímku a videu na kterých si užívá letních radovánek u rybníka. K vodě oblékla jen růžové bikiny, horní díl uvázala tak, aby šňůrky nebránily opálení a spodní díl také oblékla tak, aby zahaloval co nejméně. Letos se Romana zřejmě rozhodla, že opálení nepodcení.

A tentokrát její fanoušci rozhodně ocenili, co jim Romana na instagramu naservírovala. „Top zadek,“ pochválil ji jeden z jejích sledujících. „Pěkná prdelajzna absolutní top strop,“ napsal jí další z fanoušků.

Romanu Takové komentáře musí jistě těšit, protože ne vždy se ujejích příspvků objevují jen kladné komentáře. U jejich dříve sdílených snímků se například rozjela i debata, zda se před focením umyla nohy a podobně. Tentokrát se komentáře podobného ražení neobjevily a není se co divit. Romana má zkrátka perfektní postavu a nebojí se jí ukázat ani v titěrných plavkách u rybníka.

Romana se proslavila coby jedna z televizních nevěst v pořadu Svatba na první pohled, pořad jí svedl dohromady s Jardou, ale jejich „manželství“ nevydrželo a nevydržel ani jejich vztah.

Video: Svatba na první pohled

Video
délka: 04:00.92
Video se připravuje ...

Svatba na první ohled TV Nova

Fotogalerie
44 fotografií