To, že někteří pánové při seznamování neváhají sáhnout ani po lži, nebo si skutečnost trošku upraví, není nic nového. Mistři v této disciplíně teď ale dostali zvláštní možnost: zapírání a výmysly jim mohou vydělat nemalé peníze! A to konkrétně v nové reality show s názvem Singl švindl, která už v pondělí 30. května v podvečer startuje na Primě.

Soutěžit budou tři zadaní muži a jeden, který je skutečně bez partnerky. Proti nim se postaví Niki Inka, jejímž úkolem bude odhalit, který z pánů je ten nezadaný. Pokud se netrefí, shrábne 80 tisíc a pobyt v luxusním resortu nesprávně určený muž a jeho polovička. Pokud se trefí, získá peníze a dovolenou se svým svobodným protějškem ona.

Niki Inka je rodilá Pražanka, ráda jezdí na ranč a miluje venkov. Tvrdí, že s muži to myslí docela dobře a prý vždy pozná, když jí lžou. Použít při svádění hodlá svůj šarm a s muži bude flirtovat. Proč taky ne, když jí jde striktně o výhru a nebude muset sledovat, jak se její zadaný partner snaží zapřít rodinu, děti, minulost i současnost.

Ne každý je dobrý herec

Už v pondělí se Niki seznámí s rodinou Tomáše. Jak se manželům podaří před návštěvnicí ve svém bytě utajit fakt, že je hostitel ženatý? Nezapomenou na detaily, které by je mohly prozradit? A pozor, kdo je Rafk? Niki dost znejistí – opravdu si Tomáš na nezadaného mimoně jen hraje, nebo takový skutečně je?

V úterý se Niki rozhodne prozkoumat domácnost Marka. Ten se ovšem prořekne a moc se mu dařit nebude. Občas použije slovo „my“, což Niki rychle odhalí. Zkrátka zvyk je železná košile. Skoro to vypadá, jako by se dostatečně nepřipravil na svůj výkon. Nebo rodinu vážně zapřít neumí?

Zákaz líbání s jazykem

Ve středu se Niki bude snažit odhalit, kde je pravda, v domácnosti Lukáše. Vedoucí posunu se ztrapnil u večeře, aby napravil dojem při hraní šipek. Dost Niki zmátl. Manželka Jiřina vysvětlí, že by ráda s manželem zkusila něco nového. A bez dětí. A kdyby obehráli Niki, došlo by i na svatební cestu. Konečně. Jenže Jiřina nedovolí líbání s jazykem a vadit jí bude zapírání dětí… Lukáš to nebude mít jednoduché.

Souboj eg

Ve čtvrtek pak Niki přijme pozvání do domácnosti Daniela. Zcestovalý Daniel podniká, věnuje se boxu a zpěvu. A je znamením Lev. Chce vyhrávat. Nebude prý muset přesvědčovat, že je singl, protože by hulváta nikdo nechtěl. Daniel tvrdí, že ženy v jeho životě znamenají nesnáze. A čeká, co přinese jeho večer. Na pomoc si přizval kamaráda. Očekává, že do bytu vejde nejen žena, ale také její velké ego. Niki má podle Daniela velkou vnitřní energii a s kamarádem se na ni už těší. Ovšem pod drobnohledem bude on, nikoliv ona. A co ten dámský parfém v koupelně? Fakt neumí být Dan víc autentický?

V pátek pak na všechny čeká velké odhalení. Potvrdí se Niki, že má na muže nos, a opravdu pozná, když jí lžou? Nebo vsadí na špatného muže a přijde o výhru?

Co všechno manželky dovolí?

Proč se vlastně páry do soutěže hlásí? Chtějí si ověřit, zda je jejich vztah pevný? Mají pocit, že jsou natolik přesvědčiví a pokeroví hráči, kteří ani mrknutím oka nedají najevo, že mají společnou minulost? Co všechno manželky svým partnerům během hry dovolí? Úplně všechno? Jak moc přístupná bude Niki jejich taktikám? Co si o ní myslí ženy, které ji neviděly, ale musí jí půjčit svého manžela? Co když zafunguje chemie a láska na první pohled?

Jak se budou manželé tvářit, až Niki prvně uvidí? Nepřehodnotí manželka svůj nadhled a optimismus, se kterým se do soutěže přihlásili? Co mužům nakonec jejich ženy odpustí, a co bude už přes čáru?

Sehranost párů je výhodou při budování společné strategie, přesto nemusí být nouze o emotivní chvíle. Manželka sledující svého muže při flirtování s jinou může totiž snadno získat pocit, že už svým chováním překračuje nastavená pravidla, a začne žárlit. Celkově klidný průběh večeře tak může být v závěru okořeněn manželským dramatem.

Během pátečního – finálového – večera dojde k odhalení, zda žena měla dobrý odhad, a získává tak spolu se single mužem cenu v podobě čtyřdenního pobytu v Resortu Svatá Kateřina a 80 000 Kč, nebo si výhru odnese ženatý muž s manželkou – ten, kterého soupeřka považovala za svobodného. Finálový večer probíhá v MOON CLUBU, ve stylovém podniku zasazeném do historické budovy s prosklenou střechou, kde Niki po společné večeři se všemi čtyřmi soutěžícími určí muže, který ji nejvíce přesvědčil o tom, že právě on je tím jediným svobodným.

Sledujte už od pondělí 30. 5. večer na Prima SHOW, jak dobrý odhad mají ženy na muže a co vše je v českých domácnostech dovoleno.

VIDEO: Singl švindl: Niki musí poznat, který z mužů je nezadaný

Video
délka: 00:37.48
Video se připravuje ...

Singl švindl FTV Prima

Fotogalerie
11 fotografií