Zdroje z Hollywoodu jsou podle portálu z nápadu nadšení. Vedení Netflixu by si přálo, aby pořad projekt vznikl ještě do konce letošního roku a byl tak „spojen“ s vydáním Harryho memoárů. Sussexové by ale prý preferovali, kdyby se vysílal až příští rok.

Načasování show kolem oslav královnina jubilea by mohlo být vnímáno jako značně kontroverzní. „O načasování se stále diskutuje, nic není pevně dané,“ uvedl pro Page Six známý producent.

Sussexové, kteří v roce 2020 po přestěhování do USA podepsali smlouvu s Netflixem na 100 milionů dolarů (více než 2,3 miliardy korun), byli sledováni kamerami Netflixu, když minulý měsíc odjeli do Nizozemska na Invictus Games – Harryho globální hry pro zraněné a zraněné vojáky a vojačky. Netflix o nich natáčí dokument s názvem Heart of Invictus.

VIDEO: Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama?

Video
délka: 02:39.36
Video se připravuje ...

Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama? Profimedia.cz

Jak teď ale vyšlo najevo, brzy ho zastíní jiný projekt, který bude mnohem šťavnatější. Filmařský tým vstoupí přímo do Harryho domova v Montecitu v Kaliforii. K rodině se připojil i na její cestě do New Yorku loni v září. „Myslím, že je fér říci, že Netflix dostane svou libru masa,“ uvedl vysoce postavený zdroj z Hollywodu. 

Zatím není známo, co přesně bude dokument obsahovat, ale od té doby, co manželé žijí v Kalifornii, se objevila hromada informací o zhroucení jejich vztahu s královskou rodinou.

Sussexové také oznámili, že za měsíc vezmou své děti, Archieho (3) a miminko Lilibet (jejíž první narozeniny připadnou na 4. června) do Londýna na oslavy královnina platinového jubilea. Na balkoně Buckinghamského paláce se ale k vyšším členům rodiny, včetně prince Charlese, prince Williama nebo Kate Middletonové podle vyjádření paláce nepřipojí. 

Fotogalerie
201 fotografií