Meghan Markleová v doprovodu manžela prince Harryho (37) opravdu zářila. Ani ne tak oslnivým outfitem složeným z tmavě modrých kalhot rovného střihu s puky a bílým body s odhalenými rameny, které není úplně levné, vyjde na 18 tisíc korun, ale šperky. Opět vsadila na známý šperkařský dům jako je Cartier. Na krk si zavěsila tzv. hřebík v hodnotě 380 tisíc korun.

Náušnice, které měla den, předem vyměnila za smaragdové broušené kousky a na ruku tentokrát uvolila set náramků posetých brilianty v hodnotě 1,8 milionu korun! Na prsteníčku měla zásnubní prsten navržený Harrym, a to v hodnotě 8 milionů korun. 

Opět vsadila na přirozenost a vlasy stáhla do nízkého drdolu a podtrhla to výraznějším líčením. Měla i prodloužené řasy, takže připomínala mrkací panenku. 

VIDEO: Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama?

Video
délka: 02:39.36
Video se připravuje ...

Usmiřovací cesta Harryho a Meghan: 15 minut s Charlesem a strach z Williama? Profimedia.cz

Během projevu Meghan mluvila o své lásce a respektu k manželovi, rovněž se zmínila o svých dvou malých dětech a řekla, že nemůže být hrdější na svého manžela, který strávil mnoho pozdních nocí a časných rán plánováním her, které založil v roce 2014, a označila ho jako neuvěřitelného. 

Nemohla bych ho milovat a vážit si ho víc, a vím, že mnozí z vás to cítí stejně, protože je to váš kolega veterán, který absolvoval dvě cesty po Afghánistánu a deset let vojenské služby, je to zakladatel her Invictus Games a otec našich dvou malých dětí - Archieho a Lili,“ řekla vévodkyně. 

To, že to mezi nimi stále jiskří, neustále dávali najevo doteky, nebo polibky přímo na pódiu. Když vyšel na pódium a políbil Meghan, vzal jí mikrofon z ruky, ona se vrátila na své místo, široce se usmál a řekl: „Děkuji, lásko.“ 

Fotogalerie
71 fotografií