Úkolem soutěžících v zábavném show Inkognito je uhodnout, jaké povolání zastává neznámý člověk u stolu - a to jen s pomocí jednoduchých otázek. Ovšem jakmile urostlý mladík s bělostným úsměvem usedne do křesla, Daniela na něm může oči nechat... a začne překřikování. „Když má na začátku na sobě toho policajta, tak není lehce oděn. To je těžce oděn,“ skočí moderátorka Daniela Písařovicová do řeči modelce Andree Bezděkové (28), která zkoušela, jestli je Radek spoře oděný během vykonávání práce.

Na Danielu v tu chvíli pro změnu uštěpačně zaútočí její nová láska, hudební skladatel Ondřej Brzobohatý (39). „Jo policajta, aha,“ pronese muzikant škádlivě. „Hasiče! Záchranáře! Motorkáře! Doktora!“ začne Ondřej Danielu s velkou dávkou komické nadsázky parodovat. Písařovicová se sice brání, že tyhle věci zná jen od kamarádky, ale nikdo jí to nevěří. A nejméně sám Ondřej...  O zábavu se tak postarají především tyhle dvě zamilované hrdličky, mezi kterými to v ten večer (a jistě nejenom v ten...) pořádně jiskří.

VIDEO: Striptér v Inkognito rozdivočí Bezděkovou a Písařovicovou!

Video
délka: 02:20.00
Video se připravuje ...

Striptér v Inkognito rozdivočí Bezděkovou a Písařovicovou! TV Nova

A to ještě Ondřej netuší, že pan Radek předvede i něco ze svého tanečního umění. Jak přestřelka mezi Danielou a Ondřejem dopadne, a co pohledný mladík před rozdivočenou moderátorkou, která odloudila Ondřeje modelce Taťáně Kuchařové (34), vlastně ukáže (a jak moc se u toho obnaží), to sledujte ve čtvrtek ve 21.35 na Primě. A nějaké vypečené momentky se můžete podívat i do naší galerie...

Fotogalerie
50 fotografií