Populární dvojka Vilma Nováková se svým Pepanem to zase rozjedou ve velkém. S rolemi se totiž v tomto představení pro dva herce roztrhl pytel. Vašek s Janou se objeví v příběhu dvou lidí, jejichž životní cesty se protínají v průběhu mnoha desetiletí, ovšem celkem v šesti postavách různého věku! A budou opět hrát zamilovanou dvojici. „Je to pro herce velká příležitost. Ten milostný příběh není vůbec jednoznačný, má velmi překvapivé momenty,“ prozradila herečka. „Naposledy jsme společně na divadle hráli téměř před třiceti lety v Dürrenmattově Manželství pana Mississippi,“ vzpomíná Vydra. „Tam jsme měli vůbec první postelové scény. My už jsme vlastně na sebe v tomto ohledu zvyklí. Co vám budu povídat, s Janou je to vždycky úžasná práce,“ dodává s úsměvem, herec.

Dvě premiéry

Jana Paulová zase zdůrazňuje, jak se na počátku 90. let na každou reprízu těšila. Teď má znovu šanci si to s Václavem užít. Ona je v Kalichu už dvacet let, pro Václava to jsou první kroky po této scéně. Premiéra bude 3. Března v kamenném divadle a 12. Července i Žižkovské věže na letní scéně na Prima Hvězdném létě. Hru napsal Norm Foster a režie se ujal Pavel Khek(43), manžel Veroniky Khek Kubařové (34).

Tajemství jejich »radovánek«

Oblíbená herecká dvojice se do povědomí diváků zapsala nejvíce v Kameňácích režiséra Zdeňka Trošky. Klasická manželská dvojice po letech včetně sexu. Po letech prozradil Václav Vydra, jak postelové scény natáčeli. Dnes by to herecké odbory (pochopitelně ty hollywoodské) zatrhly. Točilo se totiž naostro!

„Ty postelové scény jsme točili celý týden ve vilce na Slivenci na kraji Prahy. A režisér Troška si je pak rozdělil do celého filmu. A byla to docela fuška,“ zmínil Václav Vydra alias šéf policejní stanice Pepan. „Mockrát jsme vraceli záběr, protože mi byly vidět trenky. Tak jsem si je nakonec dobrovolně sundal a lehl si nahý na Janu, s tím, aby mi prominula,“ směje se Václav při vzpomínkách na natáčení Kameňáku. „Říkal jsem jí, nezlob se, když tě budu trochu šolíchat, to je prostě příroda.“

Když se pak promítaly natočené záběry, omlouval se Vydra podruhé s tím, že vypadá u sexu a pohybů s tím spojenými jako plejtvák obrovský. V zádech s početným filmovým štábem se holt pořádný sex hraje špatně. „No, co si budeme povídat, který chlap u toho vypadá dobře?“ chechtá se ještě dnes Vydra.

Video: Jana Boušková: Vydra si ke mně přivoněl a strnul...

Video
délka: 02:29.60

Jana Boušková: Vydra si ke mně přivoněl a strnul... nevěra! Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
32 fotografií