Křehká blondýnka hraje jednu z hlavních postav, a to veterinářku Lenku. Ta s nadšením dobrovolničí u vesnických hasičů pod velením drsného Petra Rychlého (55) alias Petra Pospíšila.

Během natáčení byli štábu k dispozici i profíci, protože některé záběry si žádaly odborný dohled. „Například scéna s ohněm na čarodějnice. Tam byli profesionální hasiči a snažili se to udělat co nejdramatičtěji a ohně byly pravé a pořádně velké. To bylo náročné a i hrozný stres, protože máte velkou fatru dřeva, zapálí se a musí to být perfektně nazkoušené. Nemáte čas to opakovat,“ prozradila Aha! Bernášková.

Mimo nebezpečných scén s jedním ze čtyř živlů si herci na první dobrou padli do noty. „Byla fajn parta a točilo se venku, takže to byl takový náročný hasičský tábor,“ řekla Aha! se smíchem Jana. „Ale aby to nevypadalo jen, že si užíváme, byla to také velká dřina. Být čtrnáct hodin v lese, opakovaně a několik dní, to vás hrozně vyčerpá,“ přiznala blondýnka, jež má v seriálu i romantickou linku s Rychlým a diváci sází na to, jak to s nimi dopadne. „Uvidíme, jak se to s námi vyloupne do posledního osmého dílu, to se musíte dívat,“ dodala na závěr potutelně kráska.

Video: Jana Bernášková přiznala: Syna jsem zamkla v autě! Zasahovali hasiči 

Video
délka: 04:09.40

Jana Bernášková přiznala: Syna jsem zamkla v autě! Zasahovali hasiči Markéta Reinischová

Fotogalerie
28 fotografií