Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

Prima odtajnila podzimní lahůdky: Show s Pohlreichem i 3 nové seriály! Koho do nich zlanařila?

/
 • Podzimní seriály na Primě
  3. srpna 2021 ● 16:56

  Televize Prima představila své programové schéma na podzim! Vrací se milovaná Slunečná s dalšími dějovými zvraty i kvanta nových seriálů a pořadů. Na co se můžete těšit?

 • 1.

  Hvězdy nad hlavou.

  Naposledy si spolu Tereza Kostková (45) s Petrem Nárožným (83) zahráli v Pojišťovně štěstí (2004) a nově se potkávají v malebné vesničce, kde herečka ztvárňuje postavu laskavé veterinářky, jež léčí nejen zvířecí duše v seriálu Hvězdy nad hlavou. Zahrají si tam také Bolek Polívka, Anna Mihulová, Pavel Zedníček či Veronika Žilková. Po prázdninách můžete jejich osudy sledovat každé pondělí od 20.15 na televizi Prima.

 • 2.

  1. MISE

  Vlajkovým seriálem se nově stává 1. MISE, jež vypráví příběhy mladých mediků, kteří se chtějí stát elitními vojenskými lékaři pod dohledem profesionálů. Marka Němce (40) nebo Kristýnu Leichtovou (35) si nenechte ujít už v neděli 29. srpna od 20.15 na Primě.

 • 3.

  Dvojka na zabití

  Nesourodá dvojice vyšetřovatelů v podání Sandry Sandevy (24) a Jakuba Prachaře (37), jež si na začátku nemůžou přijít na jméno, vám zpříjemní sobotní večery a potvrdí známé pravidlo, že protiklady se přitahují.

 • 4.

  Česko Slovensko má talent

  Česko Slovensko má talent
  Autor: FTV Prima

  Deváté řadě oblíbené show Česko Slovensko má talent budou patřit páteční večery. Porota zůstává ve stejném složení - Jakub Prachař (37), Marta Jandová (47), Jaro Slávik (47) a Diana Mórová (51). Jedinou změnou je slovenská kráska Jasmina Alagič (32), jež byla přiřazena jako kolegyně moderátorovi Davidu Gránskému (29).

 • 5.

  Polda

  Sobotní podzimní večery budou opět zasahovat detektivové David Matásek (58) a Vladimír Polívka (32) v již 5. řadě seriálu Polda a opět ukáží, že drsní chlapi ještě nevymřeli.

 • 6.

  První večeře

  Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) prověří nejen chuťové buňky účastníků netradiční seznamovací show. Pohostí páry v rande naslepo každý pondělní večer od 21.35 na Primě.

  Fotogalerie
  39 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

spania: Slunečná se tvářila zrovna tak jako Ordinace,že chce už skončit a hele,najednou nekončí,protože Ordinace si to taky rozmyslela! Slunečnou ale nechají zřejmě dál v TV na rozdíl od Ordinace.A to další,co si pro nás Prima chystá...?Opakovaný Polda a to ostatní uvidíme.Nic extra to ale asi nebude.

(04. 08. 2021 13:22)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy