Herečka jen těžko dávala sbohem seriálu z nemocničního prostředí. „Ano, je to tak, s postavou Mery jsem se opravdu po pěti krásných letech rozloučila. Její příběh se naplnil. Skutečně jsem se s ní sžila a budu na ni vzpomínat stejně jako na spolupráci se všemi skvělými kolegy. Jak se říká: něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,“ okomentovala svůj odchod pro Aha!.

Jenže už nezmínila, že končí kvůli novému seriálu s pracovním názvem Zoologická! Jedná se o přísně střeženou informaci, která neměla opustit zdi televize.

VIDEO: Zákulisí natáčení milostné scény Laurinové a Němce: Nekonečné líbání a zapomenutá stopka

Video
délka: 01:28.83

Zákulisí natáčení milostné scény Laurinové a Němce: Nekonečné líbání a zapomenutá stopka FTV Prima

„Bude jednou z hlavních hvězd seriálu, který se má stát vlajkovou lodí TV Prima a ta do něj plánuje neinvestovat nemalé peníze. Volba padla na Laurinovou, protože je u diváků velmi oblíbená a je jednou ze záruk, že si diváci tento seriál z prostředí ZOO pustí a oblíbí,“ svěřil deníku Aha! zdroj, který nesmí být jmenován z obav o svou pozici.

Laurinová se už teď může těšit, že si zahraje po boku Davida Gránského (29), Evy Burešové (27) či Lucie Polišenské (34). Právě těmto hercům už brzy budou psát scenáristi jejich postavy přímo na tělo.

Fotogalerie
38 fotografií