Bizarní pořad s názvem Tanneb Rislan začíná tím, že jsou vybrány irácké celebrity, kterým nabulíkují, že je v rámci charitativní show čeká návštěva evakuované rodiny, která unikla ze spárů Islámského státu. Jakmile se však dostanou k ní, show začíná.

Herci maskovaní jako teroristé totiž zaútočí na dům, kolem se ozývá střelba, bouchají bomby a slavní nakonec skončí se zavázanýma očima, na sobě mají cosi, o čem si myslí, že je sebevražedná vesta, a zatímco jsou svázaní, bezmocní a bojí se o holý život, najatí herci na ně křičí, že je zabijí. Tahle noční můra končí až ve chvíli, kdy na scénu vběhnou »vojáci« a předstírají, že celebrity osvobozují...

Omdlela strachy

Mezi takto napálenými už byl mj. profesionální fotbalista Alaa Mhawi (24), který hraje v místní Premiere League za tým Al-Shorta. „Jsem tvůj bratr, jsem Iráčan, zastupuji celý náš národ,“ sypal ze sebe, když škemral o milost. Další nešťastnicí pak byla jistá herečka jménem Nessma, která křičela, plakala, modlila se a vše vyvrcholilo tím, že strachy omdlela a zhroutila se na podlahu.

Je to drsné, ale...

Není divu, že si na zvrhlou show už stěžovala celá řada šokovaných diváků. „Ano, scény jsou drsné, ale kdyby tady Islámský stát vyhrál, umělce by čekal mnohem těžší život. A všechny Iráčany taktéž,“ hájí se nesmyslně autor pořadu Dargham Abu Rghif.

Fotogalerie
15 fotografií