Ve scénáři měl předepsanou ztrátu paměti a ocitl se až na rodném Slovensku. To má se svou seriálovou postavou společné. Maroš měl radost, že mohl chvilku používat svůj rodný jazyk. „John tam zabloudil, protože chtěl pozvat svého otce na křtiny,“ prozradil něco z děje Kramár.

Díky své roli se po dlouhé době setkal s kamarádem a kolegou Milanem Bahúlem (60), který před časem zářil v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako doktor Vladimír Pusenský. „Dlouho jsme se neviděli. Vím, že nějakou dobu žil v Česku, tak jsem ho rád potkal. Popovídali jsme si a já se dozvěděl, že se zase vrátil na Slovensko,“ pochvaloval si setkání herec.

John po celou dobu, co ho hledají, přespává v salaši s ovcemi a kupodivu s těmito kolegyněmi herečkami nebyl jediný problém. „Bylo to fajn, holky byly hodné. Točil jsem i s krásným pejskem. Sám mám doma psa, tak to bylo bezvadný. Moc mě to bavilo i proto, že jsem byl konečně venku,“ radoval se Maroš.

Seriál se s jeho postavou točí v ateliérech a on se jako John na statek vůbec nedostane, což herce trochu mrzí. „Rád bych si zahrál i v exteriérech s koňmi. Koně miluju a také jednoho mám. Tak si třeba někdy v budoucnu v seriálu zajezdím,“ věří Kramár.

VIDEO: Maroš Kramár o sexistické kauze s maskérkou i tučné pokutě! Dnes v 7 pádech Honzy Dědka

Video
délka: 01:14.60

Maroš Kramár o sexistické kauze s maskérkou i tučné pokutě! Dnes v 7 pádech Honzy Dědka FTV Prima

Fotogalerie
55 fotografií

Fotogalerie
55 fotografií