Druhou mateřskou si Gábina užila necelý půl rok a už se opět vrátila do práce. Dostala navíc nového kolegu, a to fešného sporťáka Marka Kafku (28).

S Markem se známe už z období před mateřskou dovolenou a za mě jsme si na první dobrou sedli. Rozumíme si a věřím, že nám to i proto bude ve studiu klapat,“ prozradila kráska a záhy dodala:

Ale jelikož mi přišlo, že dvě děti a dům jsou málo, přijala jsem nabídku vrátit se do večerních zpráv. Samozřejmě žertuju, mám upřímnou radost, velmi si toho vážím a tolik se těším na celý staronový tým! Nicméně zatím se budeme vídat spíše sporadicky.

VIDEO: Zprávařky z Primy Gabriela Lašková tři týdny po porodu: Zbláznily se mi hormony!

Video
délka: 02:01.60

Zprávařky z Primy Gabriela Lašková tři týdny po porodu: Zbláznily se mi hormony! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

A proč sporadicky? „Domeček je jedna věc, ale kluci jsou ta hlavní a než Beník půjde do školky a z mého miminečka bude batole, chci si je pořádně užít! Moc děkuju Primě, že mi vyšla vstříc, a stejně tak děkuji i mému novému kolegovi Markovi, že je mi už teď skvělým a chápavým partnerem!“ vysvětlila moderátorka.

A aby se vyhnula dotazům, proč raději nezůstane na mateřské, tak taky odpověděla. „Pro případné rýpali, kteří stále kroutí hlavou nad maminkami, co chtějí pracovat - ano - stojí mi ta práce za to, protože i v plném nasazení to pro mě znamená deset pracovních dnů a zbytek mohu být doma s klukama, což je pro mě - jako pro mámu - práce snů.“  

 

Fotogalerie
32 fotografií