„My jsme se vzali a v podstatě žádná jiná změna není... Pařili jsme dva dny, akorát teda jsme chytili v srpnu ten nejhnusnější víkend. Postavili jsme dva obrovský stany a místo toho, abychom se svědkama a s pár přáteli dělali na přípravách, tak jsme stáli na stanech,“ popisuje pro novaplus.cz Hanka z Března, jak proběhla v díle avizovaná svatba s Honzou (43). 

Výměna manželek: Velké hospodářství a kydání hnoje!

Video
délka: 01:11.92

Výměna manželek: Velké hospodářství a kydání hnoje! TV Nova

Bude další dítě? „Měli jsme záchvěv, že jo, ale tak po týdnu nás to přešlo, že vlastně ne,“ řekla stručně Hanka s tím, že se synem a jeho koníčkem to vypadá pořád stejně. „Můj syn se má dobře, ten má stále svůj počítač... Ježíškovi si napsal o činky, takže jsme začali celá famílie cvičit,“ pochlubila se rázná černovláska, která si prý díky Výměně nemůže už teď stěžovat na práci pedikérky. Lidé si objednávají její služby ve velkém.

A jak vzpomíná na Výměnu? „Manžel byl v pohodě, takovej flegmouš, nepoznamenal mě tak jako ona, ačkoliv jsem ji viděla jen deset minut,“ přiznala. „Nejhorší vzpomínka je, když jsem viděla, jak řeže dítě,“ řekla otevřeně Hanka, která se netajila, že se podle ní druhá rodina příliš nevěnuje zejména tříleté Štěpánce.

U Adély prý zůstalo vše při starém. Stará se o zvířata, o děti i o manžela Marcela (45). S jednou novinkou se však pochlubila. „Čekáme třetí. Jsem ve čtvrtém měsíci. Ještě nevíme teda co, ale je na cestě,“ přiznala mladá maminka, že Vaneska (1) a Štěpánka budou mít sourozence.

VIDEO: Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu!

Video
délka: 01:03.28

Pěkně ostrý závěr Výměny manželek! Křik, nadávky a útěk od stolu! TV Nova

Fotogalerie
24 fotografií