„Je mi úplně špatně od nervů,“ přiznala vyčkávající Simona. A není divu, na slova oddávajícího čekali několik hodin. Svatební brána byla nakonec přemístěna dovnitř, na působivosti to obřadu ale neubralo. „Doufám, že se mu budu líbit a až mě uvidí, řekne si ‚Jo, to je Ona!‘. A já až uvidím jeho, řeknu si také ‚Jo, to je On!‘,“  snila si nahlas nevěsta. Ženicha ona určitě na první pohled nezklamala. V bílých šatech vypadala úchvatně, až se Radkovi zatajil dech a uronil svou první slzu dojetí. „Když jsem ji viděl přicházet, vůbec jsem nevěřil, že se to může týkat mě. Mám obavy, že se jí nebudu líbit. Přijde mi vyšší liga. Nikdy bych si na ni normálně netroufl,“ přiznal.

Video: Svatba na první pohled: Divoké rafty Petry a Reného a zkouška Pavlova kapitána

Video
délka: 01:26.87

Svatba na první pohled: Divoké rafty Petry a Reného a zkouška Pavlova kapitána TV Nova

„Radek vypadá jako hodný člověk. Když jsem mu koukla do očí, viděla jsem v nich dobrotu. Je sice pravda, že bych si ho na ulici na první pohled nevybrala. Jsem ale otevřená tomu, poznat ho zevnitř,“ řekla upřímně Simona. To jí ostatně radila i paní psycholožka Szabados, jedna z odborníků, kteří páry dávali dohromady. „Je to velký sympaťák a je vidět, že má hezké nitro. Taky mě zaujalo, jaký má všeobecný rozhled.“ Radek se vyzná v historii a rád o ní druhým vypráví, což se projevilo už u svatebního stolu. Zdálo se, že to Simoně imponuje.

Po svatební noci novomanželé vyrazili na líbánky do portugalského Lisabonu. Zatím si tato dvojice rozumí. Radek je velmi pořádný, je gentleman a má smysl pro humor, a to všechno Simona oceňuje. A také hodně mluví, převážně o historických příbězích… „Simona je první člověk v mém životě, který mi zatím neřekl, abych už mlčel,“ dojímal se Radek nad manželčinou schopností naslouchat. „Měl bys jít učit dějepis do školy. Umíš všechno podat tak zajímavou formou, děti by tě žraly,“ povzbuzovala ho Simona. Právě někoho takové k sobě Radek asi potřeboval. Jestli bude oboustranná spokojenost u tohoto páru pokračovat, ukážou až další epizody.

VIDEO: Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já“

Video
délka: 00:48.08

Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já“ TV Nova

Fotogalerie
108 fotografií