Natália s Františkem žijí společně a intenzivně pracují na svém vztahu. Zdá se, že zatím úspěšně. Natálka se po divokém startu jejich manželství opravdu snaží.  Připravila Františkovi tajnou oslavu narozenin, na kterou sezvala všechny jeho přátele. A její úsilí šlo ještě dál. Navzdory strachu a respektu, který má z kolečkových bruslí, se na ně s Františkem vypravila. „Společné chvilky a společné zážitky jsou strašně důležité,“ uvědomila si najednou. „Je krásný, když někdo překoná svůj diskomfort kvůli druhému,“ pochvaluje si František. Tento pár začíná připomínat dvě hrdličky…

Zato na svatební cestě Petry a Reného ve Slovinsku je to jako na houpačce – nahoru a dolů. René je velkým milovníkem adrenalinových sportů, zatímco Petra si ze všeho nejvíc užívá lehátko na rozpálené pláži. „Chtěla bych třicet stupňů a vodu teplou alespoň dvacet čtyři,“ povzdechla si Petra ještě předtím, než nasedla na raft.

Video: Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já“

Video
délka: 00:48.08

Svatba na první pohled: „René je prasátko jako já“ TV Nova

Už tušila, až ani jedno z toho ji dnes nečeká. „Jsem promrzlá na kost a mám husí kůži,“ říká zhruba po hodinové jízdě na raftu. Ač se snaží, je toho na ni moc. Stačí málo a nehezky se rozkřikne na Reného, který je ve svém živlu a rozdováděně na ni stříká studenou vodu. „Snažil jsem se jí tu cestu udělat co nejzajímavější. Možná, kdyby se uvolnila, tak by si to užila,“ říká René a trochu zklamaně dodává: „Asi to není dovolená podle jejích představ.“

A co Štěpánka s Pavlem? Ti jsou podle očekávání nejdál. Vracejí se ze svých líbánek a začínají spolu žít v Pavlově bytě. „Ať se tady nepozabíjíme,“ přeje jim oběma Štěpánka u společného přípitku. „Ať se ti u mě líbí a je ti dobře,“ dodává k tomu Pavel.

Dál se ovšem posunuli i jinak. „Budeme spát na normální manželské posteli a budou i normální manželské povinnosti,“ směje se 38letý kuchař, když vede svou manželku do ložnice. Štěpánka neprotestuje, a tak při tom, když uléhají společně do postele, Pavel svým typicky laškovným stylem dodává: „Takže to ozkoušíme, vyzkoušíme kapitána?“ Jak tato zkouška dopadne?

Svatbu na první pohled můžete sledovat každou středu ve 20:20 na TV Nova.

VIDEO: Svatba na první pohled: Divoké rafty Petry a Reného a zkouška Pavlova kapitána

Video
délka: 01:26.87

Svatba na první pohled: Divoké rafty Petry a Reného a zkouška Pavlova kapitána TV Nova

Fotogalerie
92 fotografií