Po více než patnácti letech od okamžiku, kdy padla první klapka, začal tvůrčí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 pracovat na velkém finále pro rok 2021. „Je to pro nás emotivní záležitost, většina z nás se seriálem zestárla, těžko hledat nějaká srovnání. Pokud si nějaký pořad udrží své místo v hlavním vysílacím čase po více než 15 let a navíc se vysílá po dvou epizodách v týdnu, je to zkrátka fenomén, který jen tak nezmizí,“ uvedla Monika Hasmanová, ředitelka výroby TV Nova.

VIDEO: Ordinace ohlásila konec po 15 letech: Jak to vypadalo na začátku?

Video
délka: 00:42.73

Ordinace ohlásila konec po 15 letech: Jak to vypadalo na začátku? Petr Macek, Jan Jedlička, TV Nova

Ordinace v růžové zahradě 2 od svého vzniku zasáhla 8 900 000 Čechů a bylo odvysíláno 730 000 minut seriálu. „Ještě ale neříkáme poslední slovo, máme nachystanou nabitou sezonu, která v roce 2021 přinese nespočet dramatických situací, napětí, láskyplné momenty a okamžiky plné emocí v dávce, kterou ještě diváci nezažili. Těšíme se na to a chceme si to spolu s diváky opravdu užít,“ dodává Hasmanová.

VIDEO: Ordinace ohlásila konec: Podívejte se, jak se natáčejí operace!

Video
délka: 01:16.60

Ordinace ohlásila konec: Podívejte se, jak se natáčejí operace! Petr Macek, Jan Jedlička, TV Nova

Ordinací od jejího vzniku prošly desítky českých hereckých hvězd. Pro některé to byl debut jejich kariéry, jiní herci s sebou přinesli roky zkušeností. Někteří se v ní jen mihli, jiní si s Ordinací odžili pěknou řádku let. Pro všechny, kteří kdy na Ordinaci pracovali před i za kamerou, to ale byl kus života, jenž je neopakovatelný. Dlouhou dobu si seriál rovněž držel prim sledovanosti, než jej sesadila konkurenční Prima se Slunečnou, v níž září Eva Burešová (27) s Markem Lamborou (25), taktéž vysílaná v úterý a ve čtvrtek.

VIDEO: Návrat Bibi je tu! Marika Šoposká už nechtěla déle čekat.

Video
délka: 01:15.08

Návrat Bibi je tu! Marika Šoposká už nechtěla déle čekat. TV Nova

Fotogalerie
108 fotografií