Do semifinále se jako první z TOP 4 dostal Roman. Potěšilo to mnoho diváků, kteří boj o postup zhodnotili jako jednu z těch lepších epizod, zvláště po sérii podle nich nefér postupů Pavlíny. Neoblíbená soutěžící tentokrát neměla příležitost přesvědčit porotu, že je její jídlo opět o fousíček lepší než konkurence, rozhodovala totiž chuťová výzva, v níž správně uhodla nejméně kousků. Ani fér prohra ale nezabránila všetečným kritikům k tomu, aby porotce obvinili ze zvýhodňování Pavlíny.

„Bylo vidět, jak porotci dávají lehčí jídla na ochutnání Pavlíně, jenže ta místo ananasu řekne pomelo a místo kaštanu řekne chleba,“ napsal do diskuze jeden divák. „Pavel, Ivka a Roman se ve světě vaření neztratí a u Pavlíny je to jedno. Po skončení pořadu její instagramová a FB sláva skončí, a jestli si myslí, že se bude živit psaním kuchařek a svými „radami“ na sociálních sítích, tak nezbývá, než jí popřát hodně štěstí,“ přidal se ironicky další.

Video: MasterChef Česko: Boj o postup do semifinále ve jménu špatných omáček!

Video
délka: 01:51.76

MasterChef Česko: Boj o postup do semifinále ve jménu špatných omáček! TV Nova

Na obdobné poznámky ale tentokrát nebyla většina diskutujících zvědavá. „Jděte už s tou kritikou na Pavlínu někam, článek je o něčem jiném. Dneska to byl pohodový díl se vším všudy,“ sepsula kritiky jiná divačka. Převaha pozitivních komentářů pějících ódy nejen na Romana, ale také na Pavla, nad tradičními negativními připomínkami k chodu soutěže se jen tak nevidí.

„Jako musím uznat, že ten Pavel je fakt dobrej. Za Romana mám velkou radost. Dneska konečně díl, který mě nenas*al,“ radovala se další fanynka. V komentářích se ozval i sám módní návrhář. „Dneska to bylo super si s Romanem konečně zavařit takhle jen my dva. Tak doufám, že si to zopakujeme za pár týdnů ve finále,“ navnadil fikaně diváky na další díly.

VIDEO: MasterChef Česko: Roman postoupil do finále a natřel to Pavlovi

Video
délka: 01:31.44

MasterChef Česko: Roman postoupil do finále a natřel to Pavlovi TV Nova

Fotogalerie
93 fotografií