Už když se Pavlína rozhodla připravit v rozhodující výzvě (pokrm do 100 Kč) během hodiny vývar, nevěřili, že by mohl být k jídlu. „Bude mít, co dělat,” varoval ji Přemek Forejt (33), kterého diváci podezírají, že je s Pavlínou příbuzný. Když se jí pak vývar vyvařil a dolila do něj vodu, Radek Kašpárek (39) hned bručel: „To bude zeleninová voda, ne vývar!“ Nakonec si však i s třetím porotcem Janem Punčochářem (41) vychutnali Pavlínino jídlo víc než Pepovu skvěle opečenou kotletu s (trochu moc sladkým) zeleninovým ragú.

VIDEO: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa

Video
délka: 02:30.44

MasterChef Česko: Ze soutěže vypadl Pepa TV Nova

Maličká chyba

Sama Pavlína byla ze svého postupu hodně zaražená. „Vůbec to nechápu, není ani možný, abych šla do tý finálový čtyřky. Ten sen je na dosah,” řekla těsně před svým odchodem na finálový balkon. Kašpárek pak Pepovo zápolení okomentoval slovy: „Pepo, vy jste nás svým prvním jídlem natolik ohromil, že jste šel rovnou do finálové šestnáctky. Člověk může předvádět výkony, ale když jde do tuhého, stačí opravdu maličká chyba, která vám může zlomit vaz a dneska ta maličká chyba se bohužel stala a stálo vás to další účast v této soutěži.“

Rozhodla chuť

Rozhodnutí vyhodit favorita, které hnulo žlučí snad celému národu, by prý Kašpárek a spol. neměnili ani teď. „Porotci samozřejmě vnímají, že se na sociálních sítích odehrává bojkot vůči jednomu ze soutěžících. Nicméně show je již dotočená, takže ji nelze změnit jen v rámci diváckého nátlaku,” sdělila Blesku jejich jménem tisková mluvčí pořadu Bohumila Skalická. „Rozhodla opět chuť daných pokrmů. V TOP 5 už není rozhodování snadné a porotci se mnohdy neshodují ani mezi sebou a je to vždy na společné dohodě. Za svými rozhodnutími si stojí,“ dodala.

VIDEO: MasterChef: Romanovi zvoní hrana....?

Video
délka: 01:35.48

MasterChef: Romanovi zvoní hrana. Budou ho chyby stát místo v TOP 4? TV Nova

Fotogalerie
37 fotografií