V rodinné epizodě dělala Pavlína jednu chybu za druhou a pokazila dezert, přesto postoupila do dalšího kola. Jednalo se o protekci? Podle znechucených diváků ano. Jak ale pořadatelé připomněli, když se sjedou blízcí soutěžících, nevypadne nikdo.

„V komentářích je horkým tématem nevypadnutí Pavlíny po rodinné výzvě. Připomeňme si, že v této výzvě se zůstávalo i v minulosti,“ napsali tvůrci na oficiální profil kulinářského pořadu a přiložili ukázku z minulého ročníku. Ani toto jasně dané pravidlo se ovšem nesetkalo s pochopením a diváci pokračovali v »kamenování« celého projektu, jako i podle nich zmanipulovaných porotců.

Video: MasterChef Česko: Ze soutěže vypadla Viki

Video
délka: 01:09.52
Video se připravuje ...

MasterChef Česko: Ze soutěže vypadla Viky TV Nova

„Vy si to vždycky obhájíte, ale to že porota má svou oblíbenkyni, kterou protlačuje, co to jde, nevyvrátíte ani za mák!“ sdělila jim drsně rozlícená fanynka. „Pokud člověk, co patří mezi nejlepší amatérské kuchaře dose*e něco tak jednoduchého, jako je brownies, mel by letět, i když jde o rodinnou výzvu,“ myslí si druhá. Další tvrdili, že Pavlína měla vypadnout už před rodinnou výzvou a jiní žádají o výjimku. Na to soutěž zareagovala anketou, zda by se v příštích ročnících mělo vyhazovat i v rodinné výzvě, nebo ne. V tom se diváci překvapivě shodli pro druhou možnost.

Ke kauze se vyjádřila také bývalá soutěžící Kateřina Zůbková. Upřesnila, že automatický postup v rodinné epizodě rozhodně není pravidlem. Ona sama vypadla. „V rodinné výzvě se možná jednou zůstalo, ale určitě nezůstávalo, já osobně jsem vypadla, když jsme vařili pro rodinné příslušníky,“ napsala do diskuze. To je slovo do pranice... Tato připomínka tak trochu bortí obhajobu MasterChefa. 

VIDEO: MasterChef: Pavlína na hranici vyhazovu, ale pak přišel šok!

Video
délka: 02:06.64
Video se připravuje ...

MasterChef: Pavlína na hranici vyhazovu, ale pak přišel šok! TV Nova

Fotogalerie
78 fotografií